На Львівщині стартував масштабний проект «Мій тато захищає Україну!»

13:52 18 березня 2015 р.


Фото: geometria.tv

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, стартував благодійний мегапроект для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції – «Мій тато захищає Україну!».

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 18 березня, «Щоденному Львову»:

«За ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та підтримки голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки у Львівській області стартував благодійний мегапроект для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції – «Мій тато захищає Україну!».   Серед співорганізаторів цього масштабного заходу є: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (Львів), 58-ий будинок офіцерів, Головне управління МВС України у Львівській області, Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України, Львівський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, а також продюсерський центр «Star Scool», відомі художники, поети, фотомитці, волонтери.

Метою мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» є психологічна підтримка дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, залучення їх до активного дозвілля, зокрема, через їхню участь в творчих конкурсах (малюнку, фотографії, поезії, тощо) та культурних заходах. До конкурсів залучатимуть дітей учасників АТО з усієї області. 

Завдання проекту – дати дітям зрозуміти про важливість участі їхніх батьків у захисті держави, її територіальної цілісності і незалежності. Також – інтеграція цієї категорії дітей до культурної, творчої активності, виявлення у них творчих здібностей і розвиток талантів.  

Проект «Мій тато захищає Україну!» передбачає кілька етапів. Серед них:

1. Конкурс малюнків серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Так чудово виглядає мир!». До складу конкурсної комісії ввійшли організатори та співорганізатори заходу, а також – голова ЛОО Національної спілки художників України О. Микита, художники – О. Косатий, Р. Зьомко, О. Зомбик, Г. Вихованська. Кращі роботи учасників конкурсу будуть експонувати у Львівському палаці мистецтв. Водночас там відбудеться аукціон з продажу цих дитячих творчих робіт, а зібрані кошти передадуть на потреби сімей учасників АТО.   

2. Конкурс фотографій серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Наша рідна земля». Оцінюватимуть роботи дітей, зокрема, В. Пилип’юк, І. Сенкальський, В. Грабар, Є. Кравс, М. Баландюх та інші. Окрім того, члени конкурсної комісії для переможців конкурсу готують свої оригінальні подарунки (фотосесії та майстер-класи з фотографії).   

3. Конкурс-фестиваль аматорського відеокліпа серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Квітуча Україна». Цей етап проекту передбачає оцінювання відеоробіт дітей, які відзняли на телефон, планшет, фотоапарат чи відеокамеру найбільш миловидні місця свого міста чи села. Найкращі роботи транслюватимуть в ефірі комунального підприємства Львівської обласної ради «Львів-ТБ», Львівської обласної державної телерадіокомпанії «Львів», а також в мережі кінотеатрів «Кінопалац».    

4. Конкурс віршів серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Люба Україно!». Заслуховуватимуть юні таланти письменники Б. Стельмах, М. Людкевич, Н. Черкес та інші. 

5. Конкурс-фестиваль талантів серед дітей, батьки яких є учасниками АТО. Цей етап проекту є одним із найбільших за своїми масштабами. Адже його учасниками будуть не лише дітки, батьки яких є учасниками АТО, але й популярні зірки української естради. Заплановано проведення цього конкурсу на травень-червень. Він, зокрема, передбачає спільне виконання пісень та музичних творів талановитими дітьми та відомими співаками і музикантами. 

Разом з тим, у рамках проекту діти учасників АТО братимуть участь у Богослужіннях в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла та інших храмах області, під час яких священнослужителі та віряни молитимуться за учасників АТО та їхні сім’ї. 

Протягом реалізації цього мегапроекту, дітей, батьки яких воюють на сході України, долучатимуть до різноманітних заходів дозвілля. Зокрема, на підставі заявок силових відомств, які є співорганізаторами проекту «Мій тато захищає Україну!», щотижня дітки з різних районів Львівської області, а також з міста Львова зможуть відвідувати музеї, театри, а також розважальні центри, представники яких вже дали згоду на участь у проекті в якості меценатів». 

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

21:14 26 травня 2022 р.

Блінкен назвав Китай найбільшим викликом міжнародному порядку

Хоча найсерйознішу пряму загрозу міжнародній стабільності становить російське вторгнення в Україну, дії Пекіна є більшою проблемою в довгостроковій перспективі, - заявив голова диппломатії США Ентоні Блінкен.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу