На Львівщині стартував масштабний проект «Мій тато захищає Україну!»

13:52 18 березня 2015 р.


Фото: geometria.tv

Як повідомили в середу «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, стартував благодійний мегапроект для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції – «Мій тато захищає Україну!».

У прес-службі обласної ради повідомили сьогодні, 18 березня, «Щоденному Львову»:

«За ініціативи голови Львівської обласної ради Петра Колодія та підтримки голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки у Львівській області стартував благодійний мегапроект для дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції – «Мій тато захищає Україну!».   Серед співорганізаторів цього масштабного заходу є: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (Львів), 58-ий будинок офіцерів, Головне управління МВС України у Львівській області, Львівський державний університет внутрішніх справ МВС України, Львівський прикордонний загін Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, а також продюсерський центр «Star Scool», відомі художники, поети, фотомитці, волонтери.

Метою мегапроекту «Мій тато захищає Україну!» є психологічна підтримка дітей, батьки яких є учасниками антитерористичної операції, залучення їх до активного дозвілля, зокрема, через їхню участь в творчих конкурсах (малюнку, фотографії, поезії, тощо) та культурних заходах. До конкурсів залучатимуть дітей учасників АТО з усієї області. 

Завдання проекту – дати дітям зрозуміти про важливість участі їхніх батьків у захисті держави, її територіальної цілісності і незалежності. Також – інтеграція цієї категорії дітей до культурної, творчої активності, виявлення у них творчих здібностей і розвиток талантів.  

Проект «Мій тато захищає Україну!» передбачає кілька етапів. Серед них:

1. Конкурс малюнків серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Так чудово виглядає мир!». До складу конкурсної комісії ввійшли організатори та співорганізатори заходу, а також – голова ЛОО Національної спілки художників України О. Микита, художники – О. Косатий, Р. Зьомко, О. Зомбик, Г. Вихованська. Кращі роботи учасників конкурсу будуть експонувати у Львівському палаці мистецтв. Водночас там відбудеться аукціон з продажу цих дитячих творчих робіт, а зібрані кошти передадуть на потреби сімей учасників АТО.   

2. Конкурс фотографій серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Наша рідна земля». Оцінюватимуть роботи дітей, зокрема, В. Пилип’юк, І. Сенкальський, В. Грабар, Є. Кравс, М. Баландюх та інші. Окрім того, члени конкурсної комісії для переможців конкурсу готують свої оригінальні подарунки (фотосесії та майстер-класи з фотографії).   

3. Конкурс-фестиваль аматорського відеокліпа серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Квітуча Україна». Цей етап проекту передбачає оцінювання відеоробіт дітей, які відзняли на телефон, планшет, фотоапарат чи відеокамеру найбільш миловидні місця свого міста чи села. Найкращі роботи транслюватимуть в ефірі комунального підприємства Львівської обласної ради «Львів-ТБ», Львівської обласної державної телерадіокомпанії «Львів», а також в мережі кінотеатрів «Кінопалац».    

4. Конкурс віршів серед дітей, батьки яких є учасниками АТО, на тему: «Люба Україно!». Заслуховуватимуть юні таланти письменники Б. Стельмах, М. Людкевич, Н. Черкес та інші. 

5. Конкурс-фестиваль талантів серед дітей, батьки яких є учасниками АТО. Цей етап проекту є одним із найбільших за своїми масштабами. Адже його учасниками будуть не лише дітки, батьки яких є учасниками АТО, але й популярні зірки української естради. Заплановано проведення цього конкурсу на травень-червень. Він, зокрема, передбачає спільне виконання пісень та музичних творів талановитими дітьми та відомими співаками і музикантами. 

Разом з тим, у рамках проекту діти учасників АТО братимуть участь у Богослужіннях в гарнізонному храмі Святих апостолів Петра і Павла та інших храмах області, під час яких священнослужителі та віряни молитимуться за учасників АТО та їхні сім’ї. 

Протягом реалізації цього мегапроекту, дітей, батьки яких воюють на сході України, долучатимуть до різноманітних заходів дозвілля. Зокрема, на підставі заявок силових відомств, які є співорганізаторами проекту «Мій тато захищає Україну!», щотижня дітки з різних районів Львівської області, а також з міста Львова зможуть відвідувати музеї, театри, а також розважальні центри, представники яких вже дали згоду на участь у проекті в якості меценатів». 

dailylviv.com

До теми

11:23 26 лютого 2021 р.

У Львові підняли прапор кримських татарів

26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Цьогоріч відзначається 7 річниця від проведення мітингу кримських татарів та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Рубрика: Політика

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу