На Львівщині стартувала патріотична інформаційна кампанія

17:32 28 липня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Відсьогодні в людних місцях і в громадському автотранспорті у Львові розміщено плакати, скерована на виконання мобілізаційного плану та протидії російській інформаційній агресії.

«З початку шостої хвилі мобілізації у Львові та області розпочалась широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота серед населення, скерована на виконання мобілізаційного плану та протидії російській інформаційній агресії. Одним із інструментів такої роботи є плакати, які відсьогодні розміщені в людних місцях і в громадському автотранспорті», – повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі міністерства оборони України, де також розповіли:

«За словами керівника департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Галини Гречин, все це дозволяє захищати свідомість наших громадян від шкідливого впливу ворожої пропаганди, а також вчасно інформувати громаду Галичини про основні події та заходи, що стосуються національної безпеки. За основу для плакатів були взяті знімки військового журналіста підполковника Тараса Греня, які він зробив під час одного з відряджень у зону АТО. Вже найближчим часом буде надруковано чергову партію плакатів, в основі яких будуть світлини офіцерів медіа-центру та інших учасників АТО».

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу