На Львівщині склалася критична ситуація з формуванням ОТГ | Новини Львова

На Львівщині склалася критична ситуація з формуванням ОТГ

10:10 3 червня 2020 р.

  • 0

Депутати Львівської обласної ради висловили своє невдоволення затвердженим Кабінетом Міністрів України 27 травня 2020 року перспективним планом формування територій громад Львівської області, який подала Львівська обласна державна адміністрація.

2 червня, під час позачергової сесії Львівської обласної ради, депутати обговорили cтан проведення реформи децентралізації у Львівській області та заслухали інформацію Львівської обласної державної адміністрації щодо підготовки проєкту перспективного плану формування територій громад Львівщини. 

За підсумками обговорення питання Львівська обласна рада вирішила звернутися до Президента України, Верховної Ради України щодо недосконалості затвердженого перспективного плану формування територій громад Львівської області.

Депутати Львівської обласної ради висловили своє невдоволення затвердженим Кабінетом Міністрів України 27 травня 2020 року перспективним планом формування територій громад Львівської області, який подала Львівська обласна державна адміністрація. На їхню думку, було порушено вимоги законодавства щодо добровільного волевиявлення територіальних громад під час формування проєкту перспективного плану. Не враховано позицію громад та органів місцевого самоврядування щодо об’єднання з тими чи іншими громадами. 

"Беручи до уваги критичну ситуацію, що склалася на Львівщині, закликаємо Президента України і Верховну Раду України втрутитися в ситуацію та зобов’язати Кабінет Міністрів України переглянути перспективний план формування територій громад Львівської області, затверджений 27 травня 2020 року, взявши до уваги пропозиції територіальних громад", - йдеться у зверненні.

Львів став більшим на 18 сіл, селищ і містечок: уряд затвердив ОТГ, - повідомляв "Щоденний Львів".

Коментарі(0)

До теми

15:42 13 липня 2020 р.

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зазначив, що несанкціоноване будівництво у райцентрі мають перевіряти правоохоронні та контролюючі органи.

Рубрика: Політика

13:34 13 липня 2020 р.

Офіцер Тарас Матвіїв посмертно став Героєм України

Президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка» молодшому лейтенанту Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, захищаючи державний суверенітет і територіальну цілісність України.​

Рубрика: Політика

Останні новини

У Золочеві не зареєстровано релігійних організацій УПЦ Московського патріархату, - голова ЛОДА

Горяни Львівщини запросили в гості президента Зеленського

Собака знайшов майже 600 наркотичних таблеток у ПП Шегині

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Найбільша кількість підтверджених випадків COVID-19 у Львівській і Закарпатській областях

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу