На Львівщині ще дві міськради визнали владу Народної Ради (відео)

16:23 30 січня 2014 р.


Фото: TheZolochiv

Депутати Золочівської також заборонили у себе заходи за участю особового складу ЗСУ, МВС та інших правоохоронних органів з використанням спецзасобів, зброї й військової техніки, спрямовані на обмеження прав громадян на проведення мирних зібрань.

 29 січня на позачерговій сесії Золочівської міської ради ще й прийнято звернення до тамтешніх осередків «Партії регіонів» і Комуністичної партії України з вимогою вийти з лав партій. У ньому депутати закликають: «Ви також несете політичну і моральну відповідальність за дії своїх соратників.  Віднайдіть у собі залишки людського духу та гідності і негайно залиште лави злочинних Партії регіонів та Комуністичної партії України. Звертаємося до кожного члена Партії регіонів та Комуністичної партії України: «Виходь або відповідай!». 

А 30 січня й на сесії Трускавецької міської ради ухвалили рішення про визнання Народної Ради України як колегіального органу, уповноваженого представляти інтереси народу України. Причому таке рішення підтримали одностайно.

Про це повідомляє сьогодні, 30 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».


Відео: TheZolochiv

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

19:21 16 січня 2021 р.

УСБУ у Львівській області очолив Іван Осипчук з Кропивницького

Президент України Володимир Зеленський призначив начальником Управління Служби безпеки України у Львівській області Івана Осипчука, нагородженого у 2020 році орденом Данила Галицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу