На Львівщині розпочалися українсько-американські навчання «Репід Трайдент-2014» (відео)

14:10 15 вересня 2014 р.


Фото: Галина Терещук / «Радіо Свобода»

У ньому беруть участь близько 1200 військових із 15 країн, зокрема, з України, США, Англії, Польщі, Німеччини, Канади, Румунії, Іспанії, Литви, Латвії, Молдови, Болгарії, Азербайджану, Грузії, Норвегії.

На Яворівському полігоні, що на Львівщині, сьогодні урочисто розпочалось українсько-американське навчання «Репід Трайдент-2014». У ньому беруть участь близько 1200 військовослужбовців з 15 країн, зокрема, України, США, Англії, Польщі, Німеччини, Канади, Румунії, Іспанії, Литви, Латвії, Молдови, Болгарії, Азербайджану, Грузії, Норвегії.

Як повідомляє кореспондент «Радіо Свобода», найбільш чисельною є українська група – понад 600 військових, зокрема й учасники бойових дій на сході України, а також американська група – близько 200 осіб. Військовослужбовці використовуватимуть власну табельну зброю і українські бойові машини.

Вперше участь у «Репід Трайдент» беруть іспанські військові. За словами, американського полковника Фреда Рензі, американці не привезли в Україні своєї техніки.

«Для нас теж дуже корисно провести навчання з різними країнами в Україні. Торік я був на таких навчаннях і знову попросився сюди керівником», – сказав Рензі.

Українсько-американські навчання розпочались з підняття українського і американського прапорів і виконання гімну обох країн. Урочистість відбулась скромно і одразу військові одягнули амуніцію і приступили до навчань.

«Цього року це наймасштабніший захід у військовій сфері міжнародного співробітництва. Навчання передбачає дві фази – злагодження штабів за процедурою НАТО та індивідуальної підготовки особового складу щодо виконання миротворчих операцій, а також розіграш сценарію миротворчої операції. Особливістю цьогорічного навчання є те, що характерні риси гібридної війни, яка ведеться на сході України, теж розглядатимуться, і українські військові ділитимуться своїм досвідом», – каже український полковник Олександр Сивак.

Військовослужбовці  відпрацьовуватимуть спільні дії під час проведення миротворчої операції. Тема цьогорічних міжнародних навчань – планування і проведення операції щодо стабілізації ситуації, забезпечення і підтримання миру у визначеній зоні. Військові діятимуть згідно з натівськими стандартами щодо проведення миротворчих місії.

Полковник Фред Рензі зауважив, що йому цікаво послухати і дізнатись про досвід українських бійців під час бойових дій на сході. Зокрема, для нього було новиною, що саме український народ сьогодні допомагає Збройним силам України, але, за його словами, це дуже добре.

«Репід Трайдент» проходить в Україні з 1994 року. Цього року це десяті українсько-американські навчання. Навчання триватимуть до 26 вересня.

Про це повідомляється в понеділок на «Радіо Свобода».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

11:23 26 лютого 2021 р.

У Львові підняли прапор кримських татарів

26 лютого — День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя. Цьогоріч відзначається 7 річниця від проведення мітингу кримських татарів та українців у місті Сімферополі на підтримку територіальної цілісності України.

Рубрика: Політика

20:06 25 лютого 2021 р.

"Свобода" вмиває руки від гендиректора НТА і Вголосу через його співпрацю з Тарасом Козаком

Колектив телеканалу НТА - також засуджує дії Романа Любицького з продажу телеканалу "Перший незалежний". Менеджер каже, що купівля-продаж відбулися без його участі.

Рубрика: Політика

13:16 25 лютого 2021 р.

Один нардеп-мажоритарник, обраний у Львівській області, проігнорував міжфракційне об'єднання "Львівщина"

Станом на кінець лютого 2021 року, депутати, обрані в одномандатних виборчих округах Львівської області, входять до складу рівно половини від усіх існуючих міжфракційних об'єднань Верховної Ради ІХ скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу