На Львівщині реабілітують ще 15 жертв політичних репресій

18:00 21 жовтня 2014 р.


Фото: slideshare.net

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, у ній відбулося засідання комісії з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій.

У прес-службіобласної ради повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що сьогодні, 21 жовтня, у ній відбулося засідання комісії ЛОР з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій, яке провів заступник голови ради – голова комісії Валерій П’ятак. У рамках засідання члени обласної комісії розглянули 17 заяв громадян – жителів Львівської області.  Зокрема, за результатом розгляду 15 заяв, було ухвалено рішення про реабілітацію громадян на підставі законодавства України (на сьогодні вони вважаються реабілітованими за законодавством Російської Федерації).

Відповідно до статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» передбачено реабілітацію громадян, які були заслані і вислані з постійного місця проживання та позбавлені майна за рішенням органів державної влади і управління з політичних, соціальних, національних, релігійних та інших мотивів під приводом боротьби з куркульством, противниками колективізації, так званими бандпособниками та їх сім’ї. 

Також потерпілими від політичних репресій (відповідно до рішення Львівської обласної ради від 10.03.2009 р. за № 850) вважаються особи, які народилися в місцях позбавлення волі, у дитячому віці перебували з батьками у засланні, на виселенні, спецпоселенні або які залишилися без опіки батьків.

dailylviv.com

До теми

17:59 27 вересня 2020 р.

250 українських військових вилетіли зі Львова в Конго

В командуванні сухопутних військ ЗСУ відбулись проводи військовослужбовців чергової ротації вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Демократичній Республіці Конго.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу