На Львівщині реабілітують ще 15 жертв політичних репресій

18:00 21 жовтня 2014 р.


Фото: slideshare.net

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, у ній відбулося засідання комісії з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій.

У прес-службіобласної ради повідомили в вівторок «Щоденному Львову», що сьогодні, 21 жовтня, у ній відбулося засідання комісії ЛОР з питань поновлення прав реабілітованих та соціального захисту жертв політичних репресій, яке провів заступник голови ради – голова комісії Валерій П’ятак. У рамках засідання члени обласної комісії розглянули 17 заяв громадян – жителів Львівської області.  Зокрема, за результатом розгляду 15 заяв, було ухвалено рішення про реабілітацію громадян на підставі законодавства України (на сьогодні вони вважаються реабілітованими за законодавством Російської Федерації).

Відповідно до статті 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» передбачено реабілітацію громадян, які були заслані і вислані з постійного місця проживання та позбавлені майна за рішенням органів державної влади і управління з політичних, соціальних, національних, релігійних та інших мотивів під приводом боротьби з куркульством, противниками колективізації, так званими бандпособниками та їх сім’ї. 

Також потерпілими від політичних репресій (відповідно до рішення Львівської обласної ради від 10.03.2009 р. за № 850) вважаються особи, які народилися в місцях позбавлення волі, у дитячому віці перебували з батьками у засланні, на виселенні, спецпоселенні або які залишилися без опіки батьків.

dailylviv.com

До теми

22:52 18 квітня 2021 р.

Святослав Літинський став одним із керівників Української Галицької партії

Сьогодні, 18 квітня, на 11 позачерговому з’їзді Української Галицької партії, окрім голови - Ростислава Коваля, обрали його заступників - Анну Войтович і Святослава Літинського.

Рубрика: Політика

22:34 18 квітня 2021 р.

Українська Галицька партія отримала нового голову

Сьогодні, 18 квітня, відбувся 11 позачерговий з’їзд Української Галицької партії, на якому повністю оновили керівний склад політичної сили та обрали нового голову Політради і заступників, членів Політради та Головної контрольної комісії.

Рубрика: Політика

16:34 17 квітня 2021 р.

Російський опозиціонер Навальний може померти будь-якої миті: Путін не реагує

Про це забили тривогу сьогодні лікарі. За результатами біохімічного аналізу рівень калію у крові Навального - 7,1 ммоль/л, зростання креатиніну більше, ніж на 50%, сечова кислота - 800 ммоль/л.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу