На Львівщині прикордонники готуються до міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021

18:06 7 вересня 2021 р.

Фото до новини

Підрозділи Держприкордонслужби в рамках JMTG-U та Rapid Trident-2021 продовжують 55-денний курс тренувань.

Минулого тижня особовий склад прикордонної комендатури швидкого реагування 17 прикордонного загону спільно з підрозділами 53-ї окремої механізованої бригади відпрацьовували низку завдань. Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише Dailylviv.com

Офіцери управління і штабу брали участь у плануванні ротних тактичних навчань. Військовослужбовці ПКШР виконували завдання з елементами бойової стрільби взводів та вели наступальний бій, атакували передній край противника, відпрацьовували бій в місті тощо.

Нагадаємо, що 55-денний курс тренувань триватиме до 1 жовтня, кінцевим результатом навчань буде проведення в період з 20 вересня до 1 жовтня міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, які в єдиному задумі будуть пов'язані зі стратегічними навчаннями.

Цього року прикордонники у навчаннях Rapid Trident 2021 будуть брати участь самостійно, при цьому виконувати завдання перебуваючи в оперативному підпорядкуванні бригади СВ ЗСУ. Основним моментом буде відпрацювання питання прийняття лінії державного кордону України під охорону.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини