На Львівщині прикордонники готуються до міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021

18:06 7 вересня 2021 р.

Підрозділи Держприкордонслужби в рамках JMTG-U та Rapid Trident-2021 продовжують 55-денний курс тренувань.

Минулого тижня особовий склад прикордонної комендатури швидкого реагування 17 прикордонного загону спільно з підрозділами 53-ї окремої механізованої бригади відпрацьовували низку завдань. Про це повідомила Державна прикордонна служба України, пише Dailylviv.com

Офіцери управління і штабу брали участь у плануванні ротних тактичних навчань. Військовослужбовці ПКШР виконували завдання з елементами бойової стрільби взводів та вели наступальний бій, атакували передній край противника, відпрацьовували бій в місті тощо.

Нагадаємо, що 55-денний курс тренувань триватиме до 1 жовтня, кінцевим результатом навчань буде проведення в період з 20 вересня до 1 жовтня міжнародних багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, які в єдиному задумі будуть пов'язані зі стратегічними навчаннями.

Цього року прикордонники у навчаннях Rapid Trident 2021 будуть брати участь самостійно, при цьому виконувати завдання перебуваючи в оперативному підпорядкуванні бригади СВ ЗСУ. Основним моментом буде відпрацювання питання прийняття лінії державного кордону України під охорону.

dailylviv.com

До теми

11:31 19 вересня 2021 р.

У Львові і ще трьох містах відкрилися дільниці для виборів депутатів Держдуми РФ

19 вересня в 8 годині ранку в Посольстві Росії в Києві і Генеральних консульствах у Львові, Одесі та Харкові були відкриті виборчі дільниці для виборів депутатів Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації.

Рубрика: Політика

19:16 18 вересня 2021 р.

Завтра у Львові голосуватимуть за депутатів Держдуми РФ: Львів приписали до Нижнього Тагілу

19 вересня 2021 року у Львові буде відкрита виборча дільниця № 8299 для голосування на виборах депутатів Державної думи Федеральних зборів Російської Федерації восьмого скликання.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу