На Львівщині прощалися з двома розвідниками 24-ї окремої механізованої бригади (відео)

09:00 23 червня 2014 р.


Фото: YouTube

Солдатів Юрія Прихода і Віктора Сівака поховають у понеділок.

«Радіо Свобода» інформує сьогодні, 23 червня, в повідомленні «На Львівщину привезли тіла двох загиблих військовослужбовців»

«Увечері в неділю на Львівщину привезли тіла двох військовослужбовців, які загинули в четвер у бою в селищі Ямпіль Краснолиманського району Донецької області. Старшому солдатові Юрію Приходові, розвіднику розвідувального відділення штабного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ», – 21 рік. Він із села Семирівка Яворівського району Львівської області. 

Солдату Вікторові Сіваку, розвідникові розвідувального відділення штабного батальйону 24-ї окремої механізованої бригади оперативного командування «Північ» Сухопутних військ, – 22 роки. Він жив у місті Сокалі Львівської області. 

Тіла військових доставили у Львівський аеропорт. Юрія Прихода і Віктора Сівака поховають у понеділок. 

Тіло 19-річного солдата Миколи Шайноги з Радехівщини, що на Львівщині, ще не привезли, оскільки не можуть забрати через сепаратистів. 

Понеділок, 23 червня, на Львівщині оголошений днем жалоби. 19 червня під Ямполем загинули семеро військовослужбовців, які служили у 24-й окремій механізованій бригаді оперативного командування «Північ», що дислокується в місті Яворові Львівської області».

dailylviv.com

До теми

23:06 27 липня 2021 р.

Захищати власну незалежність та підтримувати сусідів: Польща має намір збільшити армію

Газета «Rzeczpospolita»у статті «Мрія про військову міць» пише про наміри збільшити чисельність польської армії до 250 тисяч осіб, щоб дорівнятися Франції (270 тис.) чи Україні (255 тис.), і бути більшою, ніж армії Німеччини (185 тис.), Ізраїлю (170 тисяч) чи Великобританії (195 тисяч).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу