На Львівщині попередили про масові фальсифікації в день виборів

19:51 29 березня 2019 р.

Найбільші фільсифікації можливі під час транспортування бюлетенів з ДВК до ОВК.

Про це сьогодні, 29 березня, на прес-конференції у Львові повідомив голова Львівської обласної партійної організації "ВО "Батьківщина" Михайло Цимбалюк.

"Є така інформація від учасників виборчого процесу, що в області готують масові фасильсифікації", – сказав Михайло Цимбалюк.

За словами політика, є обргрунтована інформація про те, що провладна команда готує масові підкупи виборців, що є пропозиції до членів виборчих комісій шляхом маніпулювання і підрахунку голосів складати бюлетені, де проголосовано за Юлію Тимошенко, в ту стопку, яка належить Юрію Тимошенко. 

Найбільші фільсифікації можливі під час транспортування бюлетенів з ДВК до ОВК. За офіційною інформацією, надруковано майже 60 мільйонів бюлетенів, однак Цимбалюк сумнівається, що кількість виборчих бюлетенів відповідає кількості виборців, вважає Михайло Цимбалюк.

Цимбалюк закликав усіх виборців, спостерегачів та правоохоронців не допустити фальсифікації виборів та докласти максимум зусиль, щоб не дозволити обманути українських виборців.

"Попереджаємо всіх тих, хто збирається порушувати закон, ми знайдемо методи згідно з українським законодаством, щоб вони були заслужено покарані за ті зловживання, які поки що вони готують і планують", – наголосив голова Львівської обласної партійної організації "ВО "Батьківщина".


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу