На Львівщині підтримують Тимошенко, але вірять у перемогу Порошенка, – «Рейтинг» | Новини Львова

На Львівщині підтримують Тимошенко, але вірять у перемогу Порошенка, – «Рейтинг»

10:22 17 грудня 2018 р.

  • 0

Про такий парадокс розповів керівник соціологічної групи «Рейтинг» Олексій Антипович 17 грудня на прес-конференції у Львівському прес-клубі під час оприлюднення результатів опитування серед мешканців Львівської області, проведеного в рамках проекту «Портрети регіонів» з 16 листопада до 7 грудня 2018 року.

Лідерами президентського рейтингу у Львівській області серед тих, хто визначився і буде брати участь у виборах, є Ю.Тимошенко, яку готові підтримати 16,7%, П.Порошенко – 15,5% та А.Гриценко – 14,8%. 

За А.Садового проголосували би 10,4%, за С.Вакарчука – 9,9%, за В.Зеленського – 6,8%, за О.Шевченка – 6,1%, за О.Ляшка – 4,1%. Рейтинг інших кандидатів – менший від 3%. 

Водночас, майже кожен шостий мешканець області не визначився з вибором кандидата.

Чверть опитаних вірять, що на президентських виборах переможе П.Порошенко. У перемозі Ю.Тимошенко впевнені 17%. За останній рік кількість тих, хто переконаний в перемозі обох кандидатів, зросла вдвічі. Перемогу А.Гриценка  бачать близько 6%. У позитивний результат інших кандидатів вірять не більше 3% опитаних. У своїх фаворитах впевнені в основному прихильники Ю.Тимошенко та П.Порошенка. 

Антирейтинг на Львівщині очолює Ю.Бойко. За нього не проголосували б у жодному випадку половина опитаних. 

У рейтингу партій серед тих, хто визначився та візьме участь у виборах, лідирують "Батьківщина", яку підтримують 18%, "Громадянська позиція" – 16,6% та "Самопоміч" – 15%. За БПП "Солідарність" готові віддати свої голоси 13,4%, "Слугу народу" – 7,3%, УКРОП і "Свободу" – по 6,6%. Рейтинг інших партій – менший 4%. 

Водночас, майже кожен шостий мешканець Львівської області не визначився з вибором партії. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:04 3 липня 2020 р.

З понеділка відновить роботу ще один пункт пропуску на українсько-польському кордоні

Польські колеги поінформували Держприкордонслужбу України про готовність відновити прикордонний рух в польській частині автомобільного пункту пропуску «Будомєж-Грушів».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу