На Львівщині отримають допомогу більше 1950 ветеранів УПА й майже 12 тисяч політв’язнів

18:05 19 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

З обласного бюджету спрямовано на виплату допомоги 955 тисяч гривень.

«Ветерани Української Повстанської Армії отримають адресну грошову допомогу у розмірі 450 гривень на особу. Загалом отримають матеріальну допомогу понад 1950 ветеранів УПА», – повідомили сьогодні, 19 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«З обласного бюджету на ці потреби спрямовано 955 тисяч гривень. Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Соболь.

«Також грошову одноразову допомогу у сумі 105 гривень виплатять реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій. Загальна сума передбачена на виплату одноразової допомоги становить 1 мільйон 294 тисячі гривень, – розповіла Оксана Соболь. – Таких людей в області мешкає майже 12 тисяч».

Цьогоріч, нагадаємо, ветерани УПА до Дня Героя уже отримали 450 гривень матеріальної допомоги, а реабілітовані політв’язні – по 200 гривень до Дня Незалежності.

Відповідна допомога ветеранам УПА та їх рідним надається в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки. Реабілітовані політв’язні отримають допомогу в рамках Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян-реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні».

dailylviv.com

До теми

17:10 22 квітня 2021 р.

ЛМР оновлює структуру, але не називає чисельність працівників і їхні зарплати

Департамент міської мобільності стане департаментом міської мобільності та вуличної інфраструктури, а управління транспорту – управлінням міської мобільності.

Рубрика: Політика

14:32 22 квітня 2021 р.

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутатки, - з круглого столу у Львові

Партійні квоти не гарантують потрапляння кандидатки в депутати. А застава, яку вносять кандидати і кандидатки, не є перепоною для участі жінок у виборах в органи місцевого самоврядування.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу