На Львівщині отримають допомогу більше 1950 ветеранів УПА й майже 12 тисяч політв’язнів

18:05 19 жовтня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

З обласного бюджету спрямовано на виплату допомоги 955 тисяч гривень.

«Ветерани Української Повстанської Армії отримають адресну грошову допомогу у розмірі 450 гривень на особу. Загалом отримають матеріальну допомогу понад 1950 ветеранів УПА», – повідомили сьогодні, 19 жовтня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«З обласного бюджету на ці потреби спрямовано 955 тисяч гривень. Про це повідомила заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Соболь.

«Також грошову одноразову допомогу у сумі 105 гривень виплатять реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» та потерпілим від політичних репресій. Загальна сума передбачена на виплату одноразової допомоги становить 1 мільйон 294 тисячі гривень, – розповіла Оксана Соболь. – Таких людей в області мешкає майже 12 тисяч».

Цьогоріч, нагадаємо, ветерани УПА до Дня Героя уже отримали 450 гривень матеріальної допомоги, а реабілітовані політв’язні – по 200 гривень до Дня Незалежності.

Відповідна допомога ветеранам УПА та їх рідним надається в межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014 – 2017 роки. Реабілітовані політв’язні отримають допомогу в рамках Програми надання одноразової адресної допомоги найбільш незахищеним категоріям громадян-реабілітованим за статтею 3 Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні».

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу