На Львівщині одна людина керуватиме штабами кількох кандидатів у Президенти, – КВУ

13:54 9 квітня 2014 р.


Фото: goloskarpat.info

Про це в ефірі громадського телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу сказала виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців Львівщини» Оксана Дащаківська.

Вона наголосила, що на Львівщині буде багато тіньових штабів, і одна людина керуватиме штабами кількох кандидатів в Президенти України. «Якщо в 2013 році одна людина мала печатки 70 партій, то чому одна людина не може керувати штабами кількох кандидатів в Президенти України»,- зауважила Оксана Дащаківська.

У Львові, за словами Дащаківської, вже створені штаби Тимошенко, Порошенка, Богомолець – на громадськиї засадах. «Екс-депутат Верховної Ради України Володимир В’язівський на громадських засадах взяв на себе повноваження і збирає людей, які готові працювати на громадських засадах. Тому що решта кандидатів і штабів прив’язані до партійних структур», - наголосила виконавчий директор.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

20:53 1 грудня 2021 р.

Захисти Україну - зупини переворот: трансляція з Києва (відео)

Організатори акції в Києві озвучили вимогу відставки президента Зеленського. Також вимагають звільнити голову Офісу президента Єрмака, заступника секретаря РНБО Демченка та провести перевибори до Верховної Ради

Рубрика: Політика

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу