На Львівщині одна людина керуватиме штабами кількох кандидатів у Президенти, – КВУ

13:54 9 квітня 2014 р.


Фото: goloskarpat.info

Про це в ефірі громадського телебачення (ГІТ) Львівського прес-клубу сказала виконавчий директор ЛОГО «Комітет виборців Львівщини» Оксана Дащаківська.

Вона наголосила, що на Львівщині буде багато тіньових штабів, і одна людина керуватиме штабами кількох кандидатів в Президенти України. «Якщо в 2013 році одна людина мала печатки 70 партій, то чому одна людина не може керувати штабами кількох кандидатів в Президенти України»,- зауважила Оксана Дащаківська.

У Львові, за словами Дащаківської, вже створені штаби Тимошенко, Порошенка, Богомолець – на громадськиї засадах. «Екс-депутат Верховної Ради України Володимир В’язівський на громадських засадах взяв на себе повноваження і збирає людей, які готові працювати на громадських засадах. Тому що решта кандидатів і штабів прив’язані до партійних структур», - наголосила виконавчий директор.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

11:50 25 листопада 2020 р.

Битва за Львівську ОТГ: депутатська більшість має план працювати у ЛМР без голови

У випадку задоволення судами позовів юристів "Європейської солідарності" проти Львівської міської ТВК міська рада зможе працювати без старого-нового її голови Андрія Садового.

Рубрика: Політика

14:50 24 листопада 2020 р.

У Дрогобичі повідомили про переможця на виборах мера

23 листопада Дрогобицька міська територіальна виборча комісія опрацювала 100% протоколів про підрахунок голосів виборців під час повторного голосування за очільника Дрогобицької міської територіальної громади. За попередніми результатами перемагає чинний міський голова Тарас Кучма.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу