На Львівщині обрали наймолодшого в Україні сільського голову (відео, оновлено)

23:08 19 листопада 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

21-річний студент-політолог Віталій Дяків очолив Давидів.

«У селі Давидів на Львівщині, обрали, напевне, наймолодшого голову. Селом тепер керуватиме 21-річний студент-політолог Віталій Дяків. Він обійшов двох конкурентів і переміг на місцевих виборах. Мешканці Давидова сподіваються, що молодий голова наведе лад в селі й виправдає людську довіру» – повідомили сьогодні, 19 листопада, тележурналісти, які розповіли також:

«За 15 кілометрів від Львова розташоване село Давидів. Здавалося б, нічим не вирізняється з-поміж інших населених пунктів. Окрім сільського голови – наймолодшого в Україні.

Двадцятиоднорічний Віталій Дяків прямує до сільради Давидова. Новообраний чільник з дня на день має взятися до виконання посадових обов’язків. У боротьбі за посаду сільського голови Давидова він переміг двох конкурентів. Долю виборів вирішили двадцять шість голосів переваги.

Новообраний чільник Давидова розповів: «Взяти відповідальність за 7 тисяч населення – це велика ноша. Її потрібно пронести гідно. Пронести так, як я обіцяв. В своїй програмі я не чіпав захмарних цілей. Є проблеми, які в селі треба змінити, але мені це не буде під силу, тому я цього не обіцяв. В перспективу – можливо».

Наймолодший в Україні сільський голова розповідає, під час кампанії постійно зустрічався з місцевими мешканцями. Втім, про тутешні проблеми знає і сам - адже народився і виріс у Давидові. Односельці відкритість кандидата - оцінили, а вік, кажуть, не перешкода.

Віталій Дяків нині здобуває кваліфікацію магістра політології у львівському виші. Студенти й викладачі схвально сприйняли його ініціативу керувати рідним селом.

Сільський голова каже – намагатиметься виправдати наданий йому кредит довіри. Водночас, сподівається на взаємну підтримку від односельців».

Про це повідомили сьогодні, 19 листопада, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

17:57 2 травня 2021 р.

У Великдень на головному цвинтарі Львова вшанували пам’ять загиблих Героїв

У світлий празник Воскресіння Христового на полі почесних поховань №76 Личаківського цвинтаря спільною молитвою вшанували пам’ять загиблих Героїв АТО, ООС, Небесної Сотні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу