На Львівщині облили свинячою кров'ю екс-заступника Медведчука й дали йому копняка (відео)

17:20 19 вересня 2015 р.


Фото: guru.ua

Інцидент стався у Народному Домі, де мав відбутися ювілейний вечір «Бог і Україна» дипломата та письменника, вихідця зі Стрийщини Василя Базіва.

Учора ввечері у Стриї на Львівщині представники місцевого «Правого сектору» облили свинячою кров'ю та дали копняка Василеві Базіву. Свого часу він був заступником голови Адміністрації президента за керівництва Віктора Медведчука та спічрайтером колишнього президента Леоніда Кучми.

Інцидент стався у Народному Домі, де мав відбутися ювілейний вечір «Бог і Україна» дипломата та письменника, вихідця зі Стрийщини Василя Базіва Щойно почалося свято, на сцену вийшли представники «Правого сектору» та заявили, що Базіву тут не місце. 

Про це пише місцеве видання «Guru.ua». У залі були присутні чимало школярів. Керівник «Правого сектору» у Стрию Михайло Алєксєєв звернувся до гостей заходу: «Любі дітки, вас сюди, бачу, запросили такі розумні ваші вчителі на таке велике дійство, яке тут відбувається, а саме такий шановний Василь Базів, який працював на Віктора Медведчука, на Леоніда Кучму. Ви знаєте, хто такий Віктор Медведчук? Кум Путіна, який вбиває наших побратимів, наших дітей, наших батьків. І оця людина зараз прийшла, і буде розповідати про те, який був Майдан, яким він має бути».

У цей момент інший чоловік підійшов до Базіва та вилив на нього кров. Ще один чоловік після словесної перепалки виштовхав Базіва із сцени, давши йому копняка.

Про це повідомили сьогодні, 19 вересня, в «Телевізійній службі новин» каналу «1+1».

До теми

13:39 27 жовтня 2021 р.

Спорудження паркана на східному кордоні ЄС профінансують 12 країн

На початку жовтня група з 12 країн ЄС закликала Брюссель швидко розробити конкретні рішення та категоричну відповідь для боротьби з інструменталізацією нелегальної міграції та інших гібридних загроз, що постають з боку Білорусі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу