На Львівщині – незаконна агітація за «Народний контроль» у транспорті та на стовпах

19:49 14 жовтня 2015 р.

У транспортних засобах громадського користування №151, який здійснює перевезення за маршрутом Львів-Жовква-Львів, помічено друковану продукцію політичної партії «Громадянський рух «Народний контроль», що мають ознаки агітаційних матеріалів. Про це інформує ГМ «Опора».

«При вході в автобус або біля місця водія розміщені листівки із зазначенням гарячої лінії руху, з логотипом і гаслом «Змусимо владу працювати чесно!». «Біля водія начебто випадково лежить партійна газета, а водій за проханням роздає буклетики партії та її кандидатів до місцевих рад», - розповідають виборці. Таким чином, перевізник та водії порушують ст.60 Закону, яка встановлює обмеження щодо ведення передвиборної агітації у громадському транспорті. Зокрема, частина 5 чітко визначає, що розміщувати носії політичної реклами на зовнішній поверхні чи всередині транспортного засобу громадського користування, у тому числі таксі, забороняється.

Партійний буклет містить інформацію про кандидата ГР «Народний контроль» Андрія Думу, який кандидує до Львівської обласної ради в окрузі №46, що в межах Жовківського району. Листівки цього кандидата масово розклеєні на стовпах вздовж дороги від м.Дубляни до смт. Куликів, що входять в межі округу.

Крім цього, в буклеті міститься інформація про кандидата від партії до Жовківської районної ради Світлану Королькову, яка кандидує в окрузі №2 (м. Дубляни), а також список кандидатів до Дублянської міської ради від політичної партії «Громадянський рух «Народний контроль»,- інформує ОПОРА.


Довідка
Громадянська мережа ОПОРА провадить громадське спостереження за місцевими виборами в Україні, які відбудуться 25 жовтня 2015 року. Громадське спостереження ОПОРИ – це сфера діяльності мережі, спрямована на об’єктивну оцінку процесу підготовки та проведення виборів, а також на запобігання порушенням виборчого законодавства через ефективно організований громадський контроль. Починаючи з 5 вересня, у всіх регіонах України працюють 144 довготермінові спостерігачі, до яких приєднаються понад 3000 короткотермінових спостерігачів у день голосування.

dailylviv.com

До теми

14:17 5 березня 2021 р.

28 березня в трьох районах Львівщини будуть проміжні вибори: зареєстровано 23 кандидати

У неділю, 28 березня, на Львівщині відбудуться проміжні вибори депутатів Глинянської міської ради Львівського району, Лопатинської селищної ради Червоноградського району і Козівської сільської ради Стрийського району у п'ятьох багатомандатних виборчих округах.

Рубрика: Політика

12:42 5 березня 2021 р.

Більшість українців і в лютому, і в березні бачать, що Україна йде не в тому керунку

Результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» на початку березня показали, що 69% українців вважають, що країна рухається у неправильному напрямку, 22% – у правильному. 9% – не визначилися. Порівняно з початком лютого ситуація не зазнала змін.

Рубрика: Політика

09:47 5 березня 2021 р.

Райдержадміністраціям шукають повноваження і функції, - законопроєкт

Учора Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект про внесення змін до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та деяких інших законодавчих актів України щодо реформування територіальної організації виконавчої влади в Україні № 4298.

Рубрика: Політика

14:20 4 березня 2021 р.

У Львові вшанували автора Державного Гімну

У Львові відзначили 206-ту річницю від дня народження українського композитора, священика, громадського діяча та автора музики державного Гімну України «Ще не вмерла України» Михайла Вербицького.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу