На Львівщині назвали членів політичних партій при владі
12:08 5 грудня 2018 р.
Серед факторів, що можуть вплинути на перебіг виборів Президента України у Львівській області аналітики Громадянської мережі "ОПОРА" виокремлюють партійність керівного складу місцевих органів влади.
Відео: Львівський прес-клуб
Про це сьогодні вони повідомили на на прес-конференції у Львівському прес-клубі.
Адже той факт, що окремий керівник РДА чи районної ради належить до певної партії може стати передумовою зловживання службовим становищем або використання адміністративного ресурсу на користь когось із майбутніх кандидатів в Президенти.
“У період з вересня по листопад ми спробували проаналізувати структуру партійної приналежності керівництва Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, 20 районних державних адміністрації і 20 районних рад. Для цього ми скерували 150 запитів, відповіді на які отримали від 125 посадовців”, - розповів координатор спостереження за виборами у Львівській області Тарас Радь.
15 посад заступника голови ЛОДА, 13 голів і заступників РДА, заступника голови районної ради) станом на кінець жовтня 2018 були вакантними. Крім цього, за останній місяць двоє голів РДА (Старосамбірської та Радехівської) були звільненні після інцидентів за підозрою у корупційному правопорушенні, однак дані про їхню про їхню партійну приналежність були враховані в дослідженні.
Результати аналізу свідчать, що 29 зі 150 посадовців є дійсними членами політичних партій, що становить 19 % від тих, хто надав відповіді на запити. Із них 7(8%) працюють у структурі виконавчих органів влади і 22 (34%) в представницьких органах. Окремі представники органів влади входять до партій: БПП "Солідарність", Народний Рух України, ВО “Свобода”, ВО “Батьківщина”, Громадянська позиція, Об’єднання “Самопоміч”, Народний контроль, Радикальна партія Олега Ляшка, УДАР, Християнсько-демократичний союз.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook