На Львівщині Народну Раду України визнали ще дві районні

16:50 30 січня 2014 р.


Фото: byskeradio.blogspot.com

Буська й Сколівська також створили виконкоми та муніципальні дружини.

30 січня на сесії Буської районної ради депутати ухвалили рішення про визнання Народної Ради України органом, уповноваженим представляти інтереси народу України, та створили виконавчий комітет районної ради. Про це повідомив заступник голови Буської районної ради, член ВО «Свобода» Богдан Гринишин.

За його словами, депутати також ухвалили рішення про створення муніципальної дружини й звернулися до державних службовців із закликом перейти на бік народу та виконувати розпорядження Народної Ради. Рішенням сесії в адміністративному будинку створено пункт обігріву населення. 

Також на цій сесії розглядалося питання про районний бюджет. Фракція ВО «Свобода» виступила проти ухвалення бюджету, який вважає антинародним та антисоціальним, однак більшістю голосів рада проголосувала за його ухвалення. 

Цього ж дня ще й Сколівська районна рада підтримала рішення про визнання Народної Ради України, створення виконкому районної ради та муніципальної дружини. Про це повідомив депутат-свободівець Андрій Семен. Сесія також підтримала звернення депутатів усіх рівнів Львівщини, ухвалене 22 січня на Майдані в Києві. 

Про це повідомляє сьогодні, 30 січня, прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу