На Львівщині нагородили військовослужбовців бригади ОК «Захід»

15:35 6 грудня 2015 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Бійців відвідав на полігоні командувач військ оперативного командування «Захід» – генерал-майор Ігор Довгань.

«Командувач оперативного командування «Захід» перевірив підготовку однієї з бригад на Львівщині та нагородив військовослужбовців», – повідомили сьогодні, 6 грудня, в міністерстві оборони, де також розповіли подробиці:

«На Львівщині триває підготовка військовослужбовців однієї з бригад оперативного командування «Захід». З метою перевірки бійців відвідав командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Ігор Довгань.

Керівник органу військового управління привітав військовослужбовців з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України та подякував особовому складу за сумлінну службу, наполегливість та героїзм проявлений ними під час виконання завдань антитерористичної операції на сході держави. Командувач наголосив: «Сьогодні ви є одним з кращих з’єднань не тільки оперативного командування, а й в Збройних Сил. Піхотинці там, де найважче. Вас боїться ворог, вами гордяться командири, за вас молиться весь український народ, бо знає — за вами перемога». 

Командир бригади також привітав бійців та зазначив, що цей рік був особливим. Командир бригади підкреслив: «Бригада достойно виконувала завдання на лінії розмежування гарантуючи стабільність і захист від провокацій ворога. За період проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей вже понад 300 бійців бригади за мужність та героїзм відзначено високими державними нагородами».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі міністерства оборони, де також опублікували світлини з місця події.

Як інформував «Щоденний Львів», з 10 листопада до Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині для відновлення боєздатності почали прибувати підрозділи 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади зі Закарпаття.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини