На Львівщині нагородили військовослужбовців бригади ОК «Захід»

15:35 6 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Бійців відвідав на полігоні командувач військ оперативного командування «Захід» – генерал-майор Ігор Довгань.

«Командувач оперативного командування «Захід» перевірив підготовку однієї з бригад на Львівщині та нагородив військовослужбовців», – повідомили сьогодні, 6 грудня, в міністерстві оборони, де також розповіли подробиці:

«На Львівщині триває підготовка військовослужбовців однієї з бригад оперативного командування «Захід». З метою перевірки бійців відвідав командувач військ оперативного командування «Захід» генерал-майор Ігор Довгань.

Керівник органу військового управління привітав військовослужбовців з нагоди 24-ї річниці Збройних Сил України та подякував особовому складу за сумлінну службу, наполегливість та героїзм проявлений ними під час виконання завдань антитерористичної операції на сході держави. Командувач наголосив: «Сьогодні ви є одним з кращих з’єднань не тільки оперативного командування, а й в Збройних Сил. Піхотинці там, де найважче. Вас боїться ворог, вами гордяться командири, за вас молиться весь український народ, бо знає — за вами перемога». 

Командир бригади також привітав бійців та зазначив, що цей рік був особливим. Командир бригади підкреслив: «Бригада достойно виконувала завдання на лінії розмежування гарантуючи стабільність і захист від провокацій ворога. За період проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей вже понад 300 бійців бригади за мужність та героїзм відзначено високими державними нагородами».

Про це повідомили сьогодні, 6 грудня, в прес-службі міністерства оборони, де також опублікували світлини з місця події.

Як інформував «Щоденний Львів», з 10 листопада до Міжнародного центру миротворчості та безпеки на Львівщині для відновлення боєздатності почали прибувати підрозділи 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади зі Закарпаття.

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу