На Львівщині на 19.00 проголосувало понад 50% виборців

19:37 25 жовтня 2015 р.

Два місяці тому, розпочинаючи виборчу кампанію, я думав, що вибори ми просто не проведемо. З таким рівень знань, з таким підходом, з таким небажанням вчитися це могло статися

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі повідомив начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців Львівської ОДА Федір Алєйніков.

- Але на другому етапі навчань членам виборчих комісій стало цікаво. Рівень тих запитань, які вони ставлять сьогодні, далекий від тих, які вони ставили на початку, - каже він.

Тому, за його словами, він впевнений, що члени виборчих комісій зможуть без проблем підрахувати голоси та встановити п’ятивідсотковий бар’єр.

- Це я говорю зі свого двадцятирічного досвіду, - каже Федір Алейніков.

Також він повідомив, що на Львівщині на 19 годину проголосувало понад 50% виборців або більше одного мільйона 870 тисяч осіб.

- Стрийський район – 56 %, Мостиський – 52, хоча на 16 годину у цих районах були найгірші відвідування. 

Найвища явка зараз в Радехівському районі. Думаю, там буде до 60%. Найнижча – в Новому Роздолі, в Бориславі, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:20 22 вересня 2020 р.

У райрадах на Львівщині скоротять більше половини працівників

У райрадах на Львівщині скоротять 50-60% працівників. Про це повідомив керівник обласного департаменту економічної політики Степан Куйбіда. Усе через проєкт постанови про утворення та ліквідацію районів в Україні.

Рубрика: Політика

20:04 22 вересня 2020 р.

ОПЗЖ на Львівщині боїться оприлюднювати списки

21 вересня у Львові мала відбутися партійна конференція Львівської регіональної організації «Опозиційна платформа - За життя» з висунення кандидатів до місцевих рад. Виконавши умови попередньої акредитації, представниці видання «Точка ОПОРИ», відмовили в участі у заході через карантинні обмеження.

Рубрика: Політика

17:47 22 вересня 2020 р.

У Львівській обласній прокуратурі представили заступників прокурора

Керівник Львівської обласної прокуратури Антон Войтенко у вівторок, 22 вересня, представив колективу першого заступника Романа Павленка та заступника – Миколу Друзюка.

Рубрика: Політика

12:17 22 вересня 2020 р.

На Львівщині депутати обурилися нефінансуванням з Києва на боротьбу з Covid-19 (відео)

Під час засідання сесії Львівської обласної ради кілька депутатів прийняте рішення про незадовільну роботу Уряду щодо використання антиковідного фонду.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу