На Львівщині мобілізованих шостої черги екіпіровують «мазепинками»

23:54 30 липня 2015 р.


Фото: Академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного

У 184-му навчальному центрі у Старичах мобілізовані шостої черги отримують «нові-старі» українські військові кашкети – «мазепинки».

Мобілізованим шостої черги, які прибувають на навчання у 184-й навчальний центр львівської Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, видають кашкети нового зразка. Новий головний убір Українського війська схожий на ті, які носили Українські січові стрільці, воїни Української Галицької та Української повстанської армій.

Саме через цю схожість нові кашкети і отримали таку ж назву, що й попередні, – «мазепинка». Характерною особливістю цих кашкетів є клиноподібний виріз з лицевої сторони.

У 184-му навчальному центрі, що у Старичах, кашкети-«мазепинки» видають мобілізованим у відділі екіпірування пункту прийому особового складу. Чоловіки можуть приміряти кашкет, вибравши найзручніший для себе, адже у навчальний центр доставлено різні розміри нових головних уборів.

Мобілізовані мають змогу порівняти «мазепинку» з кашкетами старого зразка, оскільки у навчальному центрі офіцери та військовослужбовці постійного складу поки носять саме їх. Абсолютна більшість мобілізованих шостої черги задоволені формою та виглядом нових кашкетів.

Працівник відділу екіпірування пункту прийому особового складу 184-го Навчального центру молодший сержант Олександр Малдаховський повідомив: «Маємо сім розмірів нових кашкетів, тож одразу пропонуємо мобілізованим підібрати собі той, який для них буде найзручнішим. Нових кашкетів вистачає усім, і поки щодо них ніхто не скаржився.

«Новий кашкет кращий, бо він свій, рідний, український. Тим паче наша армія має мати форму, яка повинна відрізняти її від армій інших країн», – зазначив мобілізований з села Тернова Балка Устинівського району Кіровоградської області Олександр Молозовенко.

Про це повідомили сьогодні, 30 липня, на сайті Академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу