На Львівщині масово проголосували заробітчани

17:58 25 жовтня 2015 р.

На львівські дільниці масово з’явилися для голосування особи, які проживають за кордоном і перебувають на консульському обліку. Це є особливість західного регіону.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив  представник Комітету «За відкриту демократію» (США) Нікодем Щигловський.

- Ці люди  повинні би були отримати всю інформацію щодо виборів та законодавства у своєму консульстві. Натомість, вони приїхали сюди голосувати,  - дивується він.

А якихось особливих грубих порушень на дільницях у Львові та області він не помітив.
Зы свого боку, спостерігач за виборами Ольга Давид тільки у Яворівському районі зауважила дуже багато порушень.

- Ми звернулися до правоохоронних органів про діяльність та бездіяльність комісій в Яворівському районі, які варто розглядалися через кримінальний кодекс, - каже вона.

Наприклад, неповносправний, який потребує голосувати вдома, отримав запрошення на вибори, де не вказано ані номеру телефону, за яким можна звернутися, ані години роботи комісії.

- Або ж члени яворівської районної комісії не вважають за потрібне надавати інформацію на дошці оголошень і не вважають, що це порушення, - каже вона.

За її словами, члени виборчих комісій скаржилися, що не забезпечують пломбами на скриньки, бюлетенями, протоколи надійшли тільки о 12 годині.

- Це просто жахливе ставлення до членів виборчих комісій найнижчого рівня. Якщо так буде продовжуватися далі, то на наступні вибори ми не знайдемо нікого, хто би погодився  працювати у цих комісіях, - прогнозує Ольга Давид.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

14:35 28 лютого 2021 р.

Для українців з березня статують два нових безвізи

Для громадян України з березня набувають чинності дві нових безвізових угоди. Так, українці зможуть без віз відвідати Гренаду і нідерландські острови Аруба, Кюрасао, Бонайре, Сінт-Естатіус і Саба.

Рубрика: Політика

19:16 27 лютого 2021 р.

Україною не можуть керувати громадяни Російської Федерації, як це було при Януковичу, - РНБО

РНБО доручило Кабміну розробити законопроєкт про подвійне громадянство, Метою законопроєкту має стати недопущення громадян інших країн до управління державою.

Рубрика: Політика

16:37 27 лютого 2021 р.

Добкін зізнався, що Янукович і Клюєв платили Тягнибоку і "Свободі", - приклад чорного піару на сайтах

На відміну від газет, що наприкінці січня у восьми регіонах України просували переважно позитивний контент, сайти розміщували і негативну політичну «джинсу».

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу