На Львівщині масово проголосували заробітчани

17:58 25 жовтня 2015 р.

На львівські дільниці масово з’явилися для голосування особи, які проживають за кордоном і перебувають на консульському обліку. Це є особливість західного регіону.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив  представник Комітету «За відкриту демократію» (США) Нікодем Щигловський.

- Ці люди  повинні би були отримати всю інформацію щодо виборів та законодавства у своєму консульстві. Натомість, вони приїхали сюди голосувати,  - дивується він.

А якихось особливих грубих порушень на дільницях у Львові та області він не помітив.
Зы свого боку, спостерігач за виборами Ольга Давид тільки у Яворівському районі зауважила дуже багато порушень.

- Ми звернулися до правоохоронних органів про діяльність та бездіяльність комісій в Яворівському районі, які варто розглядалися через кримінальний кодекс, - каже вона.

Наприклад, неповносправний, який потребує голосувати вдома, отримав запрошення на вибори, де не вказано ані номеру телефону, за яким можна звернутися, ані години роботи комісії.

- Або ж члени яворівської районної комісії не вважають за потрібне надавати інформацію на дошці оголошень і не вважають, що це порушення, - каже вона.

За її словами, члени виборчих комісій скаржилися, що не забезпечують пломбами на скриньки, бюлетенями, протоколи надійшли тільки о 12 годині.

- Це просто жахливе ставлення до членів виборчих комісій найнижчого рівня. Якщо так буде продовжуватися далі, то на наступні вибори ми не знайдемо нікого, хто би погодився  працювати у цих комісіях, - прогнозує Ольга Давид.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:11 25 вересня 2020 р.

Сьогодні на Львівщині закінчуються військові навчання «Rapid Trident-2020»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного добігають кінця двотижневі українсько-американські навчання Rapid Trident-2020. Навчання завершаться сьогодні, 25 вересня.

Рубрика: Політика

21:22 24 вересня 2020 р.

Влада забирає субсидії в половини людей, які їх отримували,- народний депутат у Львові

У законопроєкті про бюджет України на 2021 рік cкорочено витрати на субсидії для населення з 72 млрд грн до 36 млр грн. Це означає, що половина людей, які їх отримували, тепер не матимуть.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Коронавірусні хворі на Львівщини: хто платить за лікування

Рубрика: Медицина

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

5 ТОП-пріоритетів львівського бізнесу

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу