На Львівщині гроші для українських військових зібрали й мережа аптек та садовий кооператив

17:58 4 липня 2014 р.


Фото: facebook.comtheministryofdefence.uaphotos_stream

Про це повідомила а п’ятницю фахівець зовнішніх комунікацій ЛОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Лідія Буляк.

Як повідомила сьогодні, 4 липня, «Щоденному Львову», прес-служба міськради, обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ», яка працює над розширенням доступу ВІЛ-позитивних людей до лікування, публічно заявила про максимальну підтримку збройних сил України до завершення АТО. Прес-служба ЛМР також цитує фахівця зовнішніх комунікацій ЛОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Лідію Буляк, яка розповіла:

«Упродовж декількох останніх місяців організація не залишалась осторонь подій в Україні, а усіма можливими способами намагались допомогти євромайданівцям та військовим. Збирали теплий одяг та ковдри, медичні засоби, ліки, продукти харчування та кошти.

Нещодавно організація вирішила допомогти 3-му батальйону територіальної оборони, який базується на території Львівської області. За декілька днів пошуків вдалось зібрати значну суму коштів для закупівлі необхідних медичних засобів, а саме: бензогиксонії, диклофенаки, анальгіни, кардіамін, амброксоли та лейкопластирі.

Мешканці садового кооперативу «Сокіл» змогли зібрати та пожертвувати 1190 грн для потреб української армії. Мережа аптек «Знахар» теж активно долучились до проведення акції.

Керівництво аптек пішло нам на зустріч і допомогло придбати ліки та медичні засоби за низькими цінами, також купили значну частину ліків. Завдяки змозі закупити необхідні ліки та медичні засоби за низькими цінами, було придбана велика кількість медикаментів для заповнення аптечок військових».

У повідомленні прес-служби ЛМР також йдеться: «Львівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» висловлює подяку мережі аптек «Знахар», садовому кооперативу «Сокіл» та усім небайдужим за те, що відгукнулися і допомогли українським військовим у цей складний час. Весь колектив організації вірить, що скоро в нашій країні запанує мир та злагода.  При бажанні допомогти українським військовим, можете перерахувати гроші на банківські реквізити Приват Банку 5168 7572 2494 1627, або привезти продукти харчування, ліки чи медичні засоби до місця дислокації 3–го БТО, або до організації за адресою: вул. Лемківська, 10/1, тел./факс (032) 231–92–44; моб.0673228426».

dailylviv.com

До теми

09:21 17 червня 2021 р.

Сьогодні у Львові депутати голосуватимуть проти узаконення гендеру

Міжфракційне депутатське об'єднання Львівської міської ради заперечує просування гендерної ідеології в законодавство України і запровадження ідеологічно-медичних понять “сексуальна орієнтація” та “гендерна ідентичність” у Кримінального кодексі та Кодексі про адміністративні правопорушення.

Рубрика: Політика

17:55 13 червня 2021 р.

Нардепка зі Львова проти навчання іноземних студентів в Україні російською мовою

Комітет з питань освіти, науки та інновацій рекомендує Верховній Раді України ухвалити за основу та в цілому законопроект щодо врегулювання освітньої діяльності у сфері вищої освіти для іноземних громадян та осіб без громадянства (реєстр. № 3717).

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу