На Львівщині голосуватиме 581 виборець з інших областей

14:48 26 червня 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

Якщо у зв’язку з навчанням, роботою, виїздом за кордон чи іншими подіями виборець не має можливості проголосувати на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року за зареєстрованим місцем проживання, то він може тимчасово (на період їх проведення) змінити місце голосування (ТЗМГ).

Про це повідомили в середу, 26 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Такою можливістю станом на 26 червня в Україні скористалися понад 20 тисяч виборців, 838 з яких обрали виборчу дільницю в межах Львівської області. Про це повідомила начальник відділу адміністрування Державного реєстру виборців апарату Львівської облдержадміністрації Зоряна Павлів».

«За її словами, 257 із зазначених 838-х – жителі Львівщини, які змінили місце голосування на іншу дільницю в межах області. Із представників інших регіонів, найбільше голосуватиме на Львівщині донеччан (133), киян (78), дніпрян (47) і луганців (43). Загалом таких 581 виборець. Натомість 389 мешканців Львівщини голосуватимуть за межами області (найбільше у Києві – 74)», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Зоряна Павлів зауважила, що Центральна виборча комісія спростила процедуру ТЗМГ. Тепер потрібно лише написати заяву про бажання змінити місце голосування та пред’явити паспорт. Зробити це слід до 15 липня включно, звернувшись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день голосування», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Посадовець додала, що 28 червня Україна відзначатиме День Конституції – єдине державне свято, закріплене в самій Конституції України. Цей день є офіційним вихідним, у тому числі для працівників органів Державного реєстру виборців. А от наступні дні, 29 і 30 червня, усі відділи Реєстру у Львівській області прийматимуть звернення громадян відповідно до встановленого графіку (з 10 до 16, з перервою на обід із 13-ї до 14-ї години)», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:10 29 червня 2022 р.

Європейські міністри культури відвідали Ірпінь, Бучу, Бородянку, Іванків та Чернігів, не полишаючи Львова

Під час сьогоднішньої зустрічі у Львові міністри та представники міністерств культури країн Центрально-Східної Європи та країн Балтії змогли віртуально побувати у зруйнованих росіянами українських містах та на власні очі побачити масштаби військових злочинів рф проти України.

Рубрика: Політика

16:05 29 червня 2022 р.

Країни НАТО визнали росію головною загрозою для Альянсу: військо зросте до 300 тис

Країни НАТО визначили Росію як найбільш значущу та пряму загрозу для безпеки Альянсу. Це вказано у новій стратегічній концепції, яку сьогодні ухвалили в Мадриді.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу