На Львівщині формують страйковий комітет штабу національного спротиву

19:04 2 грудня 2013 р.

Виконуючим обов’язки координатора страйкового комітету штабу національного спротиву Львівської області визначено Андрія Соколова – голову Конфедерації вільних профспілок Львівщини. Про це інформує прес-служба ЛОР.

Страйковий комітет штабу національного спротиву у межах Львівської області передбачає створення галузевих штабів, а також штабів на підприємствах, установах та організаціях області. Дію кожного зі штабів  координуватиме відповідальна особа.

Функціями створеного при Координаційній раді Львівської обласної ради страйкового комітету штабу національного спротиву Львівської області є координація дій мирних акцій на території Львівської області, а також – визначення правового та організаційного механізму проведення таких мирних акцій працівниками підприємств, установ та організацій.

Щодо участі людей сьогодні, 2 грудня, у всіх мирних акціях, які відбуватимуться у Львові та області, то рішення повинні приймати працівники підприємств, установ та організацій добровільно.  dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу