На Львівщині бойкотуватимуть "Родинну ковбаску", "Епіцентр" та інші "регіональні" підприємства

15:22 6 грудня 2013 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Якщо до 14.00 8 грудня не будуть оприлюднені або надіслані на адресу львівського Євромайдану копії заяв про вихід із фракції або Партії регіонів, компаніям, товарам, торговельним маркам "регіоналів" буде оголошено повний бойкот.

Про це йдеться на сторінці спільноти Євромайдан Львів у соціальній мережі Фейсбук. З цим ультиматумом також організатори львівського Євромайдану звернулися зі сцени до мітингувальникіів у Львові.

Сьогодні, 6 грудня, на засіданні Львівського прес-клубу Роман Брезіцький, співкоординатор #Євромайдан Львів, розповів, що у Львові готують, зокрема, бойкот торгової марки "Родинна ковбаска", яка належить члену фракції Партії регіонів у Львівській облраді Олегу Барану. 

Андрій Соколов, уповноважений координатор штабу Національного супротиву у Львівській області додав, що також пікетуватимуть "Епіцентр", щоб привернути увагу потенційних покупців до особи його власниці-регіонала - секретаря Київради Галини Гереги. Будуть такокож названі інші підприємства і структури, які працюють проти Євромайдану і товари яких треба бойкотувати, аби не допомагати грошима провладній партії.


Подаємо текст заяви:

"Євромайдан Львів - до членів фракцій Партії регіонів місцевих рад Львова та Львівщини

Пані та панове, ваша партія привела до влади нелюдів, які віддають злочинні накази про застосування сили до мирних мітингувальників. Лідери вашої партії, Віктор Янукович і Микола Азаров, особисто відповідальні за беззаконня та корупцію в державі, блокування євроінтеграційних процесів в Україні.

Львівський Євромайдан вважає: бути регіоналом – ганьба для львів’янина.

Як представники Партії регіонів ви несете політичну й моральну відповідальність за дії своїх соратників. Долучаючись до партії влади, ви сподівались на захист і пільги для ваших фірм або організацій. Але справжньою владою у Львові є львівська громада. Сьогодні вона дає вам останній шанс виправити свою помилку: написати заяву про вихід із фракції Партії регіонів, здати свій партійний квиток, публічно дистанціюватися від цієї політичної сили.

Даємо вам час до 14.00 8 грудня, щоб оприлюднити або надіслати на адресу львівського Євромайдану копії заяв про вихід із фракції або партії.

У разі відмови вашим компаніям, товарам, торгівельним маркам буде оголошено повний бойкот. Ми донесемо до кожного львів’янина заклик не купувати ваших товарів, не користуватись вашими послугами, не сприяти добробуту Партії регіонів у вашій особі.

Купувати щось у вас стане поганим тоном для львів’ян.

Окремо звертаємось до керівників вищих навчальних закладів, культурних та мистецьких установ. Вам варто замислитись над тим, який приклад ви показуєте молодому поколінню, перебуваючи в партії, яка б’є дітей.

Подумайте добре й зробіть вибір на користь свого народу, а не режиму, якому залишилось недовго!

Львівський Євромайдан".


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

00:06 17 січня 2021 р.

Німеччина вимагає від Росії розслідувати отруєння Навального після його повернення до Москви 17 січня

Німеччина передала Росії протоколи опитувань російського опозиціонера і критика Кремля Алєксєя Навального, зроблені під час його перебування в цій країні на лікуванні і реабілітації, і вимагає повністю розслідувати обставини його отруєння.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу