На Львівщині блокують вагони з російським вугіллям

16:32 17 вересня 2019 р.

  • 0
  • 939


Фото: ukrinform.ua

У Соснівці на Львівщині триває блокування вагонів із російським вугіллям.

Про це повідомили у вівторок, 17 вересня, в агенції новин «Укрінформ», де також розповіли: «Активісти, більшість із яких складають учасники АТО-ООС, влаштували цілодобове чергування біля колій, не дозволяючи відправити вагони на збагачувальну фабрику».

Депутат обласної ради від Червонограда Ігор Грабінський зазначив: «Ветерани АТО та ООС і громадські активісти організували цілодобове чергування біля вагонів з російським вугіллям на залізничній станції «Сілець-Завонє» у Соснівці. Учасники акції перешкоджають відправці російського вугілля на збагачувальну фабрику. Вагони з російським вугіллям, яке закупила у країни-агресора приватна фірма, зафіксовані по всій Україні, нещодавно активісти відзняли відповідний відеоролик у Хмельницькому.

Грабінський виступив ініціатором звернення до Президента України, Голови Верховної Ради, Кабміну, СБУ, Генерального прокурора, міністрів енергетики та захисту довкілля щодо заборони торгівлі російським вугіллям. Це звернення прийняла на нещодавній сесії Львівська обласна рада. У зверненні зазначається, що 1 вересня на залізничну станцію Сілець-Завонє у Соснівку прибуло 49 вагонів із вугіллям. Абсолютно усі вони мають російсьу абревіатуру і прописані у Московській області. Ця звістка обурила місцеве населення, громадські організації, ветеранів бойових дій на сході України.

Станом на 10 вересня на залізничну станцію прибуло всього 113 вагонів з країни-агресора. З кожним днем справа набирає все більшого розголосу, росте і напруження серед населення.

Вимога активістів –  неможливість перебування на території України вагонів з російським вугіллям і прийняття на законодавчому рівні рішення щодо заборони торгівлі ним. Як зазначив Грабінський, реакції Києва на звернення Львівської облради поки що немає. Проте на його розгляд відводиться 30 днів.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

20:57 17 жовтня 2019 р.

УГП взялася за контроль над владою в Галичині

Мета проекту «Контроль за владою» – забезпечення відкритості і прозорості виконання повноважень органами місцевого самоврядування, їхніми посадовими особами та депутатами місцевих рад, сприяння доступу до публічної інформації. Про результати цього проекту говорили 17 жовтня на пресконференціях у Львові, Івано-Франківську і Тернополі.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 513

10:19 17 жовтня 2019 р.

УГП знає ціну контролю за владою (відео)

Сьогодні, 17 жовтня, об 11.00 у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Скільки коштує українцям контроль за владою?».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 444