На Луганщині за всю область голосують два округи (відео)

14:14 25 травня 2014 р.

Цьогорічні вибори на Луганщині відбуваються в умовах справжньої війни. Тож участь її представників у відеомості –марафоні «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, можна назвати подвигом.

За словами В’ячеслава Брагунця, члена Луганської ОВК № 105, волевиявлення у цьому регіоні сьогодні відбувається лише у двох округах - № 114 (смт Біловодськ), де із 197 виборчих дільниць відкрилося лише 98, та №115 (м. Сватове). Там із 200 дільниць відкрилися 186. І, варто зазначити, що явка там доволі висока.

В обласному центрі жодна комісія не працює, хоча їх члени активно готувалися до виборів. Оскільки ж ситуація надзвичайно складна і життю членів ДВК та ОВК загрожує реальна небезпека, то було прийняте рішення у таких місцях вибори не проводити, поінформував Брагунець.

Хоч влада запевняла, що буде організована охорона виборчих дільниць, віднайти десь працівників міліції вкрай складно. А простіше кажучи, їх просто немає. Натомість приїздять «ввічливі чоловічки» з автоматами, вилучають документи, комп’ютери, оргтехніку, а членів комісій відправляють додому, наголосив член комісії.

У самому Луганську активність електорату взагалі невисока. Як повідомив В’ячеслав Брагунець, за його соціологічними дослідженнями та прогнозами, навіть за умови «нормальних виборів» явка склала би максимум 30-35%. Тож навряд чи ці голоси суттєво вплинули би на загальний вибір України.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

23:52 25 жовтня 2020 р.

У ЦВК повідомили, коли будуть результати місцевих виборів

Остаточні результати місцевих виборів в Україні можуть бути встановлені за три-п’ять днів, повідомив увечері 25 жовтня заступник голови Центральної виборчої комісії Сергій Дубовик.

Рубрика: Політика

23:43 25 жовтня 2020 р.

Для 40% виборців бюлетені були заскладними

У день виборів 25 жовтня 2020 року серед тих, хто голосував, 40% відповіли, що їм було складно розібратися з бюлетенями, 13% - дуже складно і 27% - трохи складно.

Рубрика: Політика

23:25 25 жовтня 2020 р.

Екзит-пол у Сокільницькій ОТГ: лідирує сільський голова

Понад 50% голосів виборців у Сокільницькій ОТГ дістав чинний сільський голова Тарас Сулимко. Такі результати опитування, здійсненого незалежним дослідницьким центром «Соціоінформ».

Рубрика: Політика

22:08 25 жовтня 2020 р.

Місцеві вибори-2020: явка виборців у Львові - 38,6%

Усі дільниці у Львові зачинились вчасно. Триває підрахунок голосів. Загальна явка виборців по місту в середньому становить 38,6%, тобто проголосувало 221 797 осіб.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу