На Куликовому полі в Одесі – Державний Прапор України (трансляція)

22:50 4 травня 2014 р.


Фото: tvi.ua

Патріоти нашої країни підняли його там у неділю замість російського.

Як передає сьогодні, 4 траня, «Українська правда», в Одесі проукраїнські активісти рушили від пам'ятника Дюку Рішельє, де збиралися раніше, у напрямку Куликового поля – знімати там прапор РФ, який вивісили проросійські активісти. Про це повідомили в ефірі «Hromadske TV».

Активісти співають гімн України. У колоні – від кількасот до більше тисячі людей. Перед цим учасники ходи спілкувалися із представинками МВС України – заступником Авакова – та новим начальником управління МВС Одещини Іваном Катеринчуком.

Вони запевнили активістів, що фактам звільнення сепаратистів з-під варти 4 травня буде дано правову оцінку, а усі звільнені знову будуть затримані. Після цього активісти вирішили піти на Куликове поле, хоча рішення було не одностайним і викликало суперечки серед учасників зборів.

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу