На кордоні з Україною – до 50 вантажівок з російськими бойовиками, – «ІС»

14:58 4 червня 2014 р.


Фото: Газета.Ru

Про це попереджає в середу спільнота «Інформаційний Спротив».

Спільнота «Інформаційний Спротив» повідомляє сьогодні, 4 червня, на своєму сайті, а її координатор – керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук – на власній сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«За оперативними даними групи «Інформаційний Cпротив», успішні дії сил  АТО викликали паніку серед бойовиків. Від лідерів бойовиків, які орудують в Донецькій та Луганській областях, запити на екстрену допомогу йдуть і до Росії, і у Крим.

На даний момент, за даними групи «ІС», російські «куратори» терористів на Сході України вживають заходів щодо надання допомоги. Зокрема, на території окупованого Криму з бойовиків місцевої, так званої, «самооборони» вже сформовано загін загальною чисельністю близько 300 осіб, готовий до проникнення на Донбас.

У прикордонних районах Росії навпроти Донецької області сформовані автоколони з озброєними бойовиками загальною чисельністю до 50 вантажних автомобілів. Луганські терористи отримали обіцянку від російських координаторів на прибуття підкріплення від «кавказців» (чисельність підкріплення та маршрути проникнення в Україну уточнюються).

У даний момент українські силові структури вживають заходів з запобігання проникнення даних терористичних груп на територію України».

dailylviv.com

До теми

19:17 24 жовтня 2020 р.

Прорахувалися: на Львівщині терміново додруковують бюлетені

Додруковують бюлетені для трьох ДВК у Франківському районі міста Львова, оскільки комісія забула, що в них збільшилася кількість виборців через ліквідацію сусідньої дільниці. А для двох дільничних виборчих комісій у Миколаївській міській громаді не вистачає бюлетенів.

Рубрика: Політика

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу