На кордоні Білорусі з Україною посилюють контроль осіб і огляд транспортних засобів

16:03 30 липня 2020 р.

На українському напрямку - як в пунктах пропуску, так і на зеленому кордоні - буде збільшено кількість білоруських прикордонних нарядів.

Про це кореспондентові БЕЛТА повідомив офіційний представник Держприкордонкомітету Білопусі Антон Бичковський.

Офіційний представник нагадав, що взаємодія органів прикордонної служби Білорусі з українськими колегами ведеться на рівні головних прикордонних уповноважених, якими є керівники прикордонних відомств. Взаємодія є і на рівні начальників територіальних органів прикордонної служби на спільно охоронюваних ділянках кордону, аж до командирів підрозділів кордону.

"Для активізації взаємодії на білорусько-українському кордоні також задіяний контактний пункт" Пінськ-Житомир", який є одним з елементів системи інтегрованого управління кордонами. Він оснащений сучасними засобами прямого зв'язку для оперативного обміну інформацією в режимі аудіо- і відеоконференцій. Це дозволяє в максимально стислі терміни точково реагувати на виникаючі загрози з метою забезпечення прикордонної безпеки на цьому напрямку. Інформація в цей контактний пункт надходить з усіх територіальних органів прикордонної служби, які охороняють білорусько-українську ділянку кордону", - зазначив Антон Бичковський.

Підхід до посилення прикордонного режиму буде комплексний. "Перш за все це передбачає додаткові заходи контролю за порядком відвідування і перебування громадян в прикордонній зоні і смузі. Також між керівниками прикордонних відомств вже є домовленість про посилення перевірочних заходів у пунктах пропуску через кордон: буде посилено контроль осіб і огляд транспортних засобів, які прямують на в'їзд в Білорусь. у цілому на українському напрямку - як в пунктах пропуску, так і на зеленому кордоні - буде збільшено кількість прикордонних нарядів ", - поінформував Антон Бичковський.

Як повідомлялося, вчора рано вранці під Мінськом було затримано групу бойовиків з російської приватної військової компанії. Сьогодні в прес-службі МЗС Білорусі повідомили, що з урахуванням підтверджених відомостей про участь ряду затриманих в бойових діях на території Донецької та Луганської областей України, українського походження і наявності українського громадянства у деяких з них, у виконувача обов'язків керівника посольства України в Білорусі запрошена релевантна інформація, яка може бути використана для всебічного аналізу і оцінки причин їхньої присутності в Білорусі.

"Беручи до уваги зазначений факт, що насторожує, а також проведення в даний момент у Білорусі виборчої кампанії, з українською стороною досягнута домовленість про активізацію взаємодії між прикордонними відомствами і посилення прикордонного режиму з метою недопущення дестабілізації обстановки в обох країнах", - підкреслили в МЗС Білорусі. 

dailylviv.com

До теми

16:00 1 липня 2022 р.

Кількість біженців, які повернулися в Україну за останній місяць, зросла на 24%: скільки їх

Понад 6 мільйонів українців, які вимушено залишили зону бойових дій після 24 лютого, досі мають статус внутрішньо переміщених осіб. Згідно з опитуванням агентства ООН, за останній місяць кількість повернень зросла на 24%.

Рубрика: Політика

15:16 1 липня 2022 р.

МЗС України зрікається Степана Бандери

Посол України у Німеччині Андрій Мельник прокоментував в інтерв'ю історичну роль Степана Бандери. В українському міністерстві закордонних справ заявили, що думка дипломата "не відображає позицію відомства".

Рубрика: Політика

13:50 1 липня 2022 р.

Білорусь тримає ЗСУ в напрузі: біля кордонів зосереджено піхоту, танки, БМП

Білорусь зосередила біля кордонів сім батальйонних тактичних груп. Наразі їх мета тримати ЗСУ в напрузі та не дати нашому командуванню відправити більше бійців на схід.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу