На ключові посади в Україні поставлені московити у вишиваних сорочках, – політик у Львові

21:46 10 квітня 2019 р.

  • 0
  • 1527


Відео: Львівський прес-клуб

Якщо команда Президента не знайде нормальних шляхів вирішення питання, то ситуацію врятує запровадження військового стану.

Про це сьогодні, 10 квітня, під час дискусії у Львівському прес-клубі на тему: «Чому 21 квітня треба голосувати за...?»,  заявив голова ЛКО УРП Володимир Будулич.

- Можливий варіант збурення ситуації на сході України. Вб’ють декілька десятків українських військових. І запровадять військовий стан на два, три чи п’ять років, - вважає він.

За його словами, Петро Порошенко наробив багато дурниць у кадрових питаннях.

- На всі ключові посади в Україні поставлені московити. Але – у вишиваних сорочках. На базарі вже неможливо купити вишивані сорочки, бо вже всі розкупили і рвуть собі на грудях, стверджуючи, що вони – націоналісти. А якби в нас були в державі справжні націоналісти, то вороги би себе так не поводили. Їх би вже давно відстріляли та знищили, - каже Володимир Будулич.

А Європі, на його думку, байдуже, що діється в Україні. Їй потрібен ринок збуту. 

- Якщо Президент того не врахує, якщо не змінить кадрову політику, якщо не пожене тих московитів, то буде біда. Бо то диво-дивнеє, коли Україна веде війну з Росією, а в Кабінеті Міністрів та Адміністрації Президента всі розмовляють російською мовою, мовою окупанта! – обурюється голова ЛКО УРП. 

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

14:31 24 червня 2019 р.

«Батьківщина» не накрила на Львівщині чотири округи

Центральна виборча комісія сьогодні оприлюднить прізвища кандидатів у депутати до Верховної Ради від партії ВО «Батьківщина» . На Львівщині ця партія висуває вісім мажоритарників.

Рубрика: Політика

  • 0
  • 630

13:35 24 червня 2019 р.

Два екс-голови ЛОДА вийдуть на поєдинок

Сьогодні, 24 липня, о 15.00 у Львівському прес-клубі – виборчі дебати за проектом «Інтерактивні відеодебати, відеодискусії і відеомарафон суб'єктів виборчого процесу з дотриманням гендерного паритету».

Рубрика: Політика

  • 0
  • 2748