На Євромайдані в Києві – масова бійка з «Беркутом» (доповнено)

20:44 24 листопада 2013 р.


Фото: radiosvoboda.org

Загін міліції спеціального призначення силовими методами перешкоджає встановленню наметів активістів.

«Українська правда» повідомляє сьогодні, 24 листопада, що на Майдані Незалежності в Києві, де відбуваються протести прихильників євроінтеграції України проти її згортання, – сутичка між протестувальниками та міліцією через спроби встановити намети.

Своєю чергою, кореспондент видання «Gazeta.ua» повідомляє, що близько 20.00 тридцять-сорок «беркутівців» намагалися витіснити людей, які перебували біля стели Незазалежності. Виникла сутичка, яка тривала впродовж дво-хтрьох хвилин. 

Лідер КУПРу Сергій Мельниченко розповів про неї на своїй сторінці у Facebook: «Активісти встановили кілька наметів. Налетіли поліцаї. Йде бійка!!! Активісти кидають беркутівців з бардюрів, зривають шоломи. Наразі перевага на боці людей».

«Gazeta.ua» повідомляє також, що протестувальники витіснили правоохоронців до підземного переходу. Громадський активіст Єгор Соболєв у мікрофон закликав людей не покидати це місце, оскільки є вірогідність, що правоохоронці спробують знову витіснити людей з-під стели.

Натомість «Сегодня» інформує, що «беркутів ці» знесли намет депутата на Європейській площі, де відбувається мітинг на підтримку євроінтеграції. Намет був приймальнею депутата. Виконавши свою роботу, під крики «Ганьба!» силовики пішли геть». 

Але, за словами джерела цього видання, близького до організаторів мітингу, вночі очікується підвезення великої кількості наметів.

Як інформував «ЩЛ», комендант столичного Євромайдану – львів’янин Парубій.

dailylviv.com

До теми

18:16 21 жовтня 2021 р.

ЦНАП у Львові приймає від мешканців замовлення на адмінпослугу без візиту

У Львові розвивають дистанційні сервіси комунікації з владою. Тож мешканці можуть замовити потрібну їм адміністративну послугу без візиту до ЦНАП – для цього потрібен лише доступ до інтернету.

Рубрика: Політика

13:19 17 жовтня 2021 р.

Злодії у законі, які потрапили в санкційний список РНБО, виправдані. Сталася помилка

У п’ятницю секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олексій Данілов повідомив, що у санкційних списках «злодіїв у законі» припустилися помилки щодо 108 осіб.

Рубрика: Політика

22:42 15 жовтня 2021 р.

РНБО схвалила план оборони України

РНБО розглянула у режимі «таємно» і схвалила план оборони України, в якому реалізовано принцип всеохоплюючої оборони держави, запроваджений Стратегією воєнної безпеки України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу