На «гарячу лінію» надходять подяки за вибори на Львівщині

17:09 25 травня 2014 р.

На «гарячу лінію» правозахисної організації «Твоє право», яка спостерігає за виборами та фіксує різні порушення, замість скарг надходять подяки.

Про це під час відеомоста-марафону «Україна вибирає Президента», який відбувається в рамках громадського мовлення (ГІТ) Львівського прес-клубу, повідомив юрист вищезгаданої організації Андрій Гнида.

За його словами, було багато дзвінків, під час яких люди повідомляли, що їх внесли в списки виборців або після воєвиявлення просто казали, що проголосували без проблем.

- Мабуть громадяни вважають, що треба повідомляти не тільки про погане, але й про хороше, - зробив припущення Андрій Гнида.

Але, ситуація не є настільки райдужною. Так, у місті Миколаєві Львівської області, де разом з Президентом, обирають і міського голову, на одній із дільниць виборча комісія видала бюлетені для голосування за мера і не видала – для голосування за Президента.

- Громадяни чомусь були внесені до одного списку, і не внесені в інший. Чому так сталося, зараз з'ясовують спостерігачі та члени комісії, - каже юрист.

На його думку, така ситуація виникла тому, що на цій дільниці більшу увагу приділили саме виборам мера і випустили з уваги вибори Президента.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

21:47 23 жовтня 2020 р.

43% жінок у виборчих списках не означає, що таке ж представництво їх буде серед обраних

За результатами аналізу офіційних даних, завдяки дотриманню ґендерної квоти у виборчих списках до 22 обласних рад –загалом 43% жінок, тоді як у поточному складі обласних рад –тільки 15%.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу