На фронті уникли вчора втрат, – Міноборони

13:15 22 листопада 2016 р.

Речник міністерства оборони Олександр Мотузяник запевнив на брифінгу, що за минулу добу внаслідок бойових дій загиблих і поранених у лавах українських військ немає.

Речник міністерства оборони Олександр Мотузяник повідомив також сьогодні, 22 листопада, що на Луганському напрямку минула доба розпочалася з ворожого мінометного обстрілу у Кримському, який тривав 10 хвилин. Натомість у другій половині дня російські окупанти ще двічі порушили режим тиші на цих же рубежах.

В інших районах, – перш за все, в багатостраждальній Станиці Луганській та під Попасною, вчора було тихо. Всього за минулу добу на Луганському напрямку відбулися три ворожих обстріли, зокрема, один – з важкого озброєння.

Тим часом на Донецькому напрямку російські окупанти порушували режим тиші в Зайцевому та Авдіївці. Всі їх обстріли відбулися у другій половині дня і, як завжди, були тривалими – від 30 хвилин до 2,5 годин. Українські війська активно ведуть вогонь у відповідь.

Всього за минулу добу на Донецькому напрямку відбулися чотири ворожих обстріли, зокрема, два – із застосуванням мінометів. По наших позиціях було випущено понад 40 мінометних мін.

Натомість на Маріупольському напрямку огсновні бойові дії тривають на приморських рубежах. Вчора там відбулося кілька мінометних та артилерійських обстрілів, причому всі – у другій половині дня.

У Красногорівці окупанти застосували танк та міномети. Ще один мінометний обстріл з боку противник відбувся у Славному – на південь від Мар’їнки.

Всього за минулу добу на Маріупольському напрямку відбулися 10 ворожих обстріли, зокрема, вісім – зі застосуванням важкого озброєння. По наших позиціях було випущено 50 мінометних мін та 14 артилерійських і танкових снарядів.

Врати ворога – один загиблий бойовик та БМП, яких знищили українські війська. Тим часом, за даними нашої розвідки, Росія продовжує забезпечувати бойовиків. До Харцизська прибуло 450 тонн з паливом і три вагони з запчастинами для танків, а до Іловайська – шість вагонів з боєприпасами.

Про це повідомили в сьогоднішніх зведених даних, опублікованих на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України.

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

dailylviv.com

 

Останні новини