На філармонії у Львові почепили таблицю Консульства Бельгії

18:33 8 листопада 2016 р.

Фото до новини

У Львові на фасаді будинку на вул. Чайковського, 7 сьогодні встановили та офіційно відкрили інформаційну таблицю.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

У цьому будинку впродовж 1912-1914 років було розташоване Консульство Бельгії. Проект реалізовано в рамках міської ініціативи «Львів дипломатичний». Участь у відкритті таблиці взяли міський голова Львова Андрій Садовий та Люк Якобс, Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії в Україні.

«Це справді дуже важлива мить для стосунків між Україною та Бельгією і, зокрема, між містом Львовом та Бельгією. І я думаю, що відкриття цієї таблиці є важливим не лише для місцевих мешканців, а також для гостей та відвідувачів міста Львова. Я просто уявляю, як бельгійський турист, який просто буде гуляти вуличками Львова, випадково натрапить на цю таблицю і побачить її. Справді дуже важливо визнавати нашу спільну історію, пам’ятати про те, що нас об’єднує зараз, а також пам’ятати і про те спільне майбутнє, якого ми прагнемо. Тому я хочу подякувати за те, що був запроваджений проект «Львів дипломатичний», - зазначив Люк Якобс, Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії в Україні.

Нагадаємо, в рамках проекту «Львів дипломатичний» вже відкрили інформаційні таблиці на будівлях, де розташовувались дипломатичні установи Аргентини, Великобританії, Данії, Нідерландів, Німеччини та Франції. Відтак, сьогодні відкрито 7-му інформаційну таблицю.

Довідка

Будинок на вул. Чайковського, 7 був побудований в 1907 році за проектом Владислава Садовського, професора Львівської Політехніки. Збудований для Галицького музичного товариства, яке продовжувало традиції Музичного товариства Святої Цецилії, заснованого сином Вольфганга Амадея Моцарта. Моцарт-молодший прибув до Галичини в 1808 році. Тут він давав концерти та уроки музики та диригував театральним концертом. Мелодії деяких його творів походять з галицького фольклору.

Галицьке музичне товариство, попри концертну діяльність, утримувало в цьому будинку консерваторію. До війни зал також використовували для кінотеатру.

В 1912-1914 роках в будинку було розміщене Консульство Бельгії, тут відбувалися всі необхідні процедури та прийом відвідувачів.

Нині тут – Львівська обласна філармонія.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини