На «Фіарлес Гардіан» дві українські роти вчать боротися зі стресами (відео)

15:20 21 липня 2015 р.

Через військові події, які відбуваються зараз на сході України у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки, який розташований в Яворівському районі на Львівщині, цілковито змінили смугу психологічного тренінгу військовослужбовців.

Про це сьогодні, 21 липня, під час дискусії на тему: «Досвід офіцера американської армії у підготовці підлеглих до участі у міжнародних навчаннях», повідомив керівник Західного регіонального медіа-центру Міноборони України, полковник Олександр Поронюк.

- Минулого року нам показували як виють сирени, клубочуться дими. Тепер туди додали реального фактажу: вирви від боєприпасів, міни, які лежать під ногами. При тому треба ще й нормативи виконати. Один з перших днів перебування у ЗСУ військовослужбовець починає там тренуватися. Причому, там вчаться всі без винятку військовослужбовці, навіть ті, хто проходить строкову службу.  Тобто ті, хто не буде скерований в зону АТО, - каже він.

За словами українського полковника, війна на сході України показала як вкрай необхідно на перший план виводити психологічну стійкість військовослужбовців.
- Особливо зараз, коли ніхто не думав, що будуть використовуватися проти людей «Гради» та «Урагани», - каже Олександр Поронюк.

Він зауважив, що ще зовсім недавно серед військових спеціалістів вважалося, що закопуватися в землю і таким чином переживати бомбардування – це тактика Першої світової війни. А тепер всі погоджуються, що чим глибше закопується військовий, ти більше шансів, що він виживе і виконає своє завдання.

Натомість командир 2-го взводу роти «С», 2-й лейтенант ЗС США Джозеф Фрешет не має такого військового досвіду.
- На рівні взводу ми вчимо військовослужбовців боротися зі стресом і виконувати свої завдання успішно. А на «Фіарлес Гардіан» у нас є дві українські роти і з ними проводять заняття з психологічних стресів, - каже він.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу