На Донеччині українців обстрілюють з російських автоматів, – МВС (відео)

21:32 12 квітня 2014 р.


Фото: lb.ua

Про це повідомив у суботу ввечері керівник міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков.

Виконувач обов'язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков сьогодні, 12 квітня, ввечері на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

Краматорськ (Донецька обл.). Йде напад. Невідомі обстріляли райвідділ (МВС. – Ред.). Міліція відповідає. Йде перестрілка.

Красний Лиман (Донецька обл.). Напад бойовиків – з короткоствольними автоматами російського виробництва АК 100 – відбитий силами міліції та міськими дружинниками. АК100 з підствольними гранатометами знаходиться тільки на озброєнні військ РФ .

Слов'янськ. Знищені вишки мобільного зв'язку, блоковані райвідділ міліції та СБУ.

Влада України розглядає факти сьогоднішнього дня як прояв зовнішньої агресії з боку РФ. Терміново скликане РНБО України. Угруповання сил МВС і МО України виконують оперативний план реагування.

Усім – припиняйте стогнати і криком атакувати тих, хто і так під атакою. Робіть те, що можете на Донеччині – працюйте з людьми. Ми свою справу зробимо. Робіть ви своє!».

Натомість інтернет-видання «Остров» повідомляє в суботу: «У Краматорську терористи захопили міськвідділ міліції після перестрілки з міліціонерами, які оборонялися»; «Кілька пострілів в повітря – менти вийшли з піднятими руками»; «За достовірною інформацією, там була реальна перестрілка. І не тільки в повітря», - так описують журналісти подію».

Як інформував «Щоденний Львів», за повідомленнями ЗМІ, сьогодні російські диверсанти захоплюють на Донеччині адміністративні будівлі, а тим часом війська Росії зайняли бойові позиції на кордонах України.


Відео: Sape Pei

dailylviv.com

До теми

13:13 19 січня 2022 р.

Місцеві вибори 2022: затверджено величину грошової застави для кандидатів

Центральна виборча комісія постановою від 14 січня 2022 року №8 затвердила середні норми видатків міських, районних у місті, селищних, сільських територіальних і дільничних виборчих комісій на підготовку та проведення місцевих виборів на 2022 рік.

Рубрика: Політика

23:14 18 січня 2022 р.

Військові літаки доставили в Україну з Великої Британії нові протитанкові засоби (відео)

До України прибула нова партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним Силам України. Цього разу партнерами було надано нові легкі протитанкові засоби.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу