На Донеччині розпочалася антитерористична операція, – в.о.Президента (оновлено)

10:42 15 квітня 2014 р.


Фото: radio24.ua

Про це заявив у вівторок виконувач обов’язків Глави держави Олександр Турчинов.

Виконувач обов'язків Президента України й спікер Верховної Ради Олександр Турчинов заявив сьогодні, 15 квітня, що вранці на півночі Донецької області розпочалася антитерористична операція, й конкретизував:

«Але операція буде проводитися поетапно, відповідально і виважено. Мета цих заходів – захистити людей, зупинити терор, злочинність, зупинити спроби розірвати на шматки нашу країну.

Сьогодні на Донбасі є сотні обдурених російською пропагандою громадян України, а поруч з ним сотні тисяч ні в чому не винних громадян. Саме тому проводити будь-які антитерористичні заходи  треба виважено і відповідально».

Про це інформує у вівторок кореспондент «Еспресо.TV». Натомість керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор «Інформаційного опору» Дмитро Тимчук повідомляє сьогодні, 15 квітня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»:

«На даний момент у Донецькій області зосереджені сили і засоби, необхідні для проведення антитерористичної операції (АТО), указ про проведення якої вчора підписав в.о. Президента України О.Турчинов. У районі проведення операції з учорашнього вечора працює керівництво АТО. Визначено першочергові цілі операції, розроблений і почав реалізовуватися план її проведення.

При розробці плану була поставлено першочергове завдання уникнути жертв серед мирного населення. Хоч, враховуючи широке залучення до акцій сепаратистів місцевого населення («ідейних» і «куплених»), таких гарантій дати неможливо. На час проведення операції мобільний зв’язок в районі її проведення буде блоковано.

За даними групи «Інформаційний Опір», лідери сепаратистів отримали від своїх російських координаторів орієнтацію на повторення «донецького» сценарію (у разі його успіху) в сусідніх регіонах. Уже на даний момент відзначаються спроби проникнення груп екстремістів з Донецької в сусідні області.

Ці спроби присікаються місцевими правоохоронцями та силами місцевої самооборони. У прикордонних регіонах України посилено режим охорони державного кордону з Росією.

Тут же частинами та підрозділами Збройних сил України вибудувана смуга оборони, виконані завдання її інженерного забезпечення, створена ешелонована система протиповітряної оборони. Частини Збройних сил України приведені в повну бойову готовність».

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу