На Донеччині полягли четверо бійців 53-ї бригади, – журналіст (+відео)

21:15 18 липня 2016 р.

  • 0


Фото: зі сторінки Катерини Валевської в інтернет-мережі

Військовий кореспондент Роман Бочкала повідомив у понеділок новину, яку дізнався в Генштабі.

Журналіст Роман Бочкала розповів сьогодні, 18 липня: «Не хотів писати, сподівався, що не підтвердиться... Але в Генштабі кажуть, що таки так. Сьогодні о 3-й ранку між Зайцевим і Майорськом було пряме влучення в позиції 53-ї бригади».

За даними журналіста, сили АТО зазнали серйозних втрат. Зокрема, загинули четверо бійців, а ще троє були поранені. Роман Бочкала розповів також: «Противник не обмежував себе в калібрі – 120 міліметрів, 150 міліметрів... Наші відповідають – ніхто не забороняє. Але що у них є? Стрілецька, гранатомети, АГС... Все важке відвели. Так і воюємо».

Військовий кореспондент зазначив, що останнім часом ситуація в районі Зайцевого помітно загострилася: «У хлопців щодня втрати. Щодня! Пом'янімо загиблих...».

Роман Бочкала написав це сьогодні, 18 липня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:13 21 травня 2020 р.

У Львові побачили загрози християнським переконанням у “Партнерстві Біарріц”

Учасники пресконференції на тему: «Чи будуть судити і штрафувати за християнські переконання в Україні?» у Львівському пресклубі розповіли про правові та етичні наслідки у разі прийняття законопроєкту № 3316 (проєкт Закону про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності), а також проаналізували вплив на різні аспекти життя можливої ратифікації «Стамбульської конвенції» в Україні.

Рубрика: Політика

21:47 21 травня 2020 р.

Українців, які збиратимуть урожай в Польщі, звільнили від карантину

Міністр сільського господарства Ян Кшиштоф Ардановський розповів, що іноземці, прибуваючи на ферми, можуть під час карантину виконувати свою працю з першого дня перебування. Цього немає в інших галузях.

Рубрика: Політика

23:28 20 травня 2020 р.

Тарас Батенко і брати Дубневичі підуть на місцеві вибори в новій партії

Члени депутатської групи «За майбутнє» у Верховній Раді 20 травня створили однойменну політичну партію. Очолив її колишній голова Одеської ОДА та Волинської облради, член партії «УКРОП» Ігор Палиця.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу