На Донбасі вирішується доля України, – експерт (відео)

11:01 17 квітня 2014 р.


Фото: tsn.ua

Наголошуючи на цьому в четвер, керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук пояснює, що Донеччина – пілотний проект другого етапу путінської авантюри зі знищення нашої країни.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук заявив сьогодні, 17 квітня, у своєму блозі в інтернет-виданні «Українська правда», що, не зумівши розгойдати ситуацію на всьому Південному Сході відразу, Кремль вирішив діяти поетапно, виводячи з підконтрольності Києву один регіон за іншим. Військовий експерт пояснює:

«Варто розуміти, що Донецька область сьогодні – це «пілотний проект» другого етапу (після Криму) путінської авантюри зі знищення України. Якщо тут у Москви все вийде, схожий сценарій негайно чекає на Луганську та Харківську області. І так далі.

Окрім того, паралельно Росія може провадити підривну діяльність на Півдні, де плацдармом для активних дій росіян слугує Придністров'я. ще в березні сюди було перекинуто близько 2 тисяч російських військовослужбовців, з яких «добра половина-спецназ».

Але навіть Південний Схід – не кінець сценарію. Поки Путін трясе жупелом на ім'я Янукович, ми не можемо говорити про те, що він не націлився на Київ. Зрозуміло, під приводом «повернення легітимної української влади»

Щоправда, цей сценарій може «дещо зіпсувати» екстрена робота правоохоронців у рамках нинішніх чотирьох кримінальних справ проти Януковича. Доведи вони всьому світові на пальцях, що «легітимний президент» – злодій і вбивця, і Путіну буде куди складніше використовувати ВФЯ у своєму ляльковому спектаклі».


Відео: «Телеканал новин «24»

dailylviv.com

До теми

13:19 1 грудня 2021 р.

Скільки коштує українським телеканалам глядач

Зазвичай медіа-бізнес ‒ це конвертація уваги аудиторії в доходи від рекламних контрактів. Експерти Центру журналістики Київської школи економіки та компанії YouControl у спільному дослідженні проаналізували, скільки грошей витрачають власники провідних українських телеканалів на 0,01 пункту рейтингу.

Рубрика: Політика

22:52 30 листопада 2021 р.

Стахів завтра вийде з СІЗО і відмовляється від психіатричної експертизи на Кульпарківській, 95

Галицький районний суд скерував Остапа Стахіва на примусову психіатричну експертизу у Львівську обласну психіатричну лікарню на вул. Кульпарківській на 30 днів.

Рубрика: Політика

13:21 30 листопада 2021 р.

Пластуни збирають кошти на ремонт другого поверху будівлі у Винниках - центру Петра Франка

Пластуни закликають приєднуватися до Всеукраїнського дня добрих справ і підтримати ремонт другого поверху у вишкільному центрі Пласту у Винниках.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу