На Донбасі в терористів неначе африканська республіка – переворот за переворотом, – військовий експерт

22:00 13 травня 2014 р.


Фото: hackjvc.livejournal.com

На це звертає увагу керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук за підсумками 13 травня.

Керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук розпочав у вівторок коментувати підсумки 13 травня на сайті «ІС» своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook» традиційно для нього – «з поганого:

1. Сьогоднішній день – чорний день в історії українських Збройних Сил і всієї країни. Трагічніше цього дня – тільки 9 січня 2005 року, коли в Ес-Сувейрі загинули восьмеро наших хлопців.

Сьогодні під Краматорському загинули шестеро українських військовослужбовців з підрозділу 95-ї аеромобільної бригади, які потрапили в засідку. Потім помер ще один тяжко поранений десантник.

Наші хлопці загинули не у відкритому бою – для цього проросійські пси занадто боязливі. Керовані Москвою терористи вміють діяти тільки нишком – зі спини, зі засідки, з-за щита з мирних громадян. 

Тільки підло і мерзенно. У цьому їх суть.

І залишаються величезні питання до командування на місцях. Чому в районі АТО не приймаються азбучні заходи з бойового забезпечення військ? Куди поділася розвідка й похідна охорону? На ці запитання у нас поки що немає відповіді.

Тим часом про те, скільки ще крові українців проллється, поки в Україну прийде світ – не скаже ніхто. Але я щиро вірю і знаю, що наші хлопці загинули не дарма.

Їх життями оплачена свобода і єдність нашої країни. Вічна їм пам'ять...

2. Сьогоднішня трагедія під Краматорському показала, що про якісь переговори з терористами, як про те віщають деякі політикани і «експерти», не може бути й мови.

На Донбасі можна і потрібно вести діалог з тими, хто бажає миру. З катами ж і злочинцями, які заливають кров'ю українців українську землю, розмова одна. І в цієї розмови вихідний отвір значно перевищує розміри вхідного.

З хорошого:

1. Генпрокуратура поставить питання про визнання так званих «Донецької народної республіки» і «Луганської народної республіки» терористичними організаціями.

Взагалі – давно пора. На недільні школи та фонди допомоги бездомним бурундуки ці бандитські структури схожі мало.

Це стало ясним не сьогодні, і навіть не вчора. Тож чому прокурори так довго народжували свою нинішню світлу думку – сказати важко. Але нарешті народили, й слава Богу.

2. ОЗУ (озброєне злочинне угруповання. – Ред.) «Донецька народна республіка» оголосила санкції на адресу США і Євросоюзу, заборонивши в'їзд на свою територію низці політиків.

Боже мій, яке горе, яка нелюдяність. Тепер Барак Обама не зможе милуватися териконами Донбасу до листопада цього року – поки проти нього діють «санкції».

Як він переживе цю трагедію – сказати важко. Ми просимо Держдепартамент стежити за президентом США – того дивись, він у розпачі накладе на себе руки.

Набагато більше пощастило Ангелі Меркель. «Санкції» проти неї діють до вересня цього року. Після чого вона нарешті зможе відвідати улюблене Єнакієво й збагатити свій духовний світ спілкуванням з тими, хто свого часу цупив шапки у перехожих разом з Януковичем. «Поперло» канцлеру, що там говорити.

Насправді чим більше сепаратисти показують свою неадекватність і тупість, виставляючи себе в анекдотичному світлі, тим краще. Може, нарешті самі жителі Донбасу зрозуміють те, з якими дегенератами вони мають справу.

3. У сепаратистів повним ходом пішли внутрішні «розбірки». Ватажки різних груп з'ясовують те, хто з них більший імператор чергового донбаського хутора. У них наче африканська республіка – переворот за переворотом.

У суєті мало не гримнули самозваного «народного губернатора» Луганська Болотова (хоча ці повідомлення «правдивих» російських ЗМІ більше схоже на черговий пропагандистський «випендрьож».

Як би там не було, нехай гризуться. Павуки в банці – відмінний спосіб для цих панів».

dailylviv.com

До теми

12:06 24 жовтня 2020 р.

У Львові кандидати та партії приховано агітують у день тиші

Нові білборди у Львові та регіонах з рекламою без вихідних даних, яка не містить ні імен чи прізвищ кандидатів, ні назв партій, але натякає на них гаслами (чи їх фрагментами) та стилем виконання і, швидше за все, буде використовуватись у день тиші та в день голосування..

Рубрика: Політика

23:03 23 жовтня 2020 р.

Хто фінансує кампанії та на що витрачають гроші кандидати на посаду міського голови Львова

За крісло міського голови Львова змагаються 17 кандидатів. З них проміжні фінансові звіти до Львівської міської територіальної виборчої комісії подали 11 осіб. Разом вони витратили майже 3,5 мільйони гривень (3 453 535,98).

Рубрика: Політика

22:24 23 жовтня 2020 р.

Карусель? На Львівщині в одній громаді раптом додалося 1000 виборців

У Самбірській міській громаді щонайменше за 3 адресами спостерігачі ОПОРИ виявили масову зміну виборчої адреси виборцями з різних населених пунктів Львівщина та Одеської області. Чоловіки та жінки мають різні прізвища.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу