На Донбасі триває нарощування російської військової присутності, – РНБОУ (відео)

13:00 4 січня 2015 р.

Ситуація в зоні бойових дій станом на 4 січня

Ситуація в зоні бойових дій станом на 4 січня
Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляється: «Найбільшим деструктивним чинником ситуації в зоні АТО залишається збереження і нарощування російської військової присутності на окупованій території Донбасу».


Відео: Ukraine Crisis Media Center

У сьогоднішніх «Зведених даних» Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони повідомляються такі останні новини з нав’язаної Україні Росією неоголошеної війни на Донбасі:

«Ситуація на території Донецької та Луганської областей за останню добу принципово не змінилася. Неспокійно – на Донецькому, Луганському, та Маріупольському напрямках.

Українські військові суворо дотримуються режиму тиші і адекватно реагують на провокації з боку бойовиків. Про це заявив сьогодні на традиційному щоденному брифінгу заступник керівника Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони Володимир Полевий.

Найбільшим деструктивним чинником ситуації в зоні АТО залишається збереження і нарощування російської військової присутності на окупованій території Донбасу. Водночас, триває підготовка російської законодавчої бази для ведення агресивної політики – нещодавно Президент Російської Федерації Путін підписав указ, який визначає порядок проходження іноземцями служби за контрактом у Збройних Силах РФ.

Протягом останньої доби загиблих серед українських військовослужбовців немає. Троє – отримали поранення.

Очікується прибуття одинадцятого т.зв. «гуманітарного конвою» з РФ. При цьому, за оперативною інформацією, на ринках м. Донецька фіксуються факти торгівлі предметами із складу «гуманітарної допомоги», що нібито раніше надходила з РФ. Це свідчить про те, що вантажі невійськового призначення, які надходить на Донбас з РФ, слугують засобом особистого збагачення для ватажків терористів.

У містах Стаханові та Красному Лучі Луганської області відбулися збройні сутички між бойовиками бандформування «ЛНР» та «казаками»-терористами. Загинуло щонайменше 23 бойовики.

Напередодні Нового року бійці АТО затримали заступника ватажка бандформування «Лєший». Терорист, намагаючись замаскуватися під місцевого мешканця, проводив розвідку позицій українських військових поблизу Бахмутівської траси. Слід зазначити, що бандформування «Лєший» зажило сумної слави надзвичайним мародерством та жорстокістю щодо мирного населення.

Українці з шаною і вдячністю вітають своїх захисників зі святами. Напередодні свят до однієї з військових частин Національної гвардії України завітали учні підшефної школи № 88 міста Запоріжжя з подарунками для українських захисників. Гвардійці отримали від громадських та волонтерських організацій прилади нічного бачення, теплі чоботи та інші необхідні речі. 

Українські артилеристи привітали зі святами своїх бойових товаришів, які несуть службу на віддалених блокпостах у Луганській області. Новорічні подарунки та солодощі отримали наші захисники, які мужньо охороняли спокій українців, поки вся країна святкувала новий, 2015 рік. 

Українська армія користується повагою та підтримкою наших західних союзників.

Чеська Республіка передала Україні 10 тисяч одиниць зимового обмундирування, в тому числі 2 тисячі шинелей, 800 пар зимових чобіт і 3 тисячі шапок-вушанок».

Про це повідомляється в неділю на сайті Інформаційно-аналітичного центру Ради національної безпеки і оборони України.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів