На Донбасі можуть бути обрані до Верховної Ради представники терористичних угруповань, – КВУ

15:24 22 вересня 2014 р.


Фото: facebook.com/news24ukraine

У Комітеті виборців України побоюються, що на позачергових парламентських виборах в округах на Донбасі народними депутатами можуть бути обрані представники самопроголошених Донецької та Луганської «народних республік».

У Комітеті виборців України (КВУ) побоюються, що на позачергових парламентських виборах в округах на Донбасі народними депутатами можуть бути обрані представники самопроголошених Донецької та Луганської «народних республік». «Вони ставлять за мету провести вибори на кількох дільницях і таким чином обратися до Верховної Ради», – заявила заступник керівника КВУ Наталія Линник під час круглого столу в понеділок.

Вона зазначила, що, за даними регіонального відділення КВУ, «у «ЛНР» не робили ніяких заяв про те, що вони не проводитимуть виборів». Також, за даними КВУ, в окружних комісіях там нині відбувається заміна членів від Партії регіонів на представників «ЛНР».

У КВУ допускають, що в таких округах вибори «буде імітовано». А передає заяву Наталії Линник сьогодні, 22 вересня, інформаційна агенція «Інтерфакс-Україна».

dailylviv.com

До теми

12:45 2 березня 2021 р.

Депутатам Верховної Ради бракувало кнопки - сенсорної

Голова ВР Дмитро Разумков переконаний, що використання системи зчитування відбитку пальця унеможливить неперсональне голосування. А встановлення кнопки не знімає питання подальшої модернізації системи голосування в парламенті.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу