На Донбасі – до 33 тисяч бойовиків, лише 15-20% серед них мають українське громадянство, – «ІС»

09:56 12 березня 2015 р.

Ситуація в зоні бойових дій станом на 11 березня

Ситуація в зоні бойових дій станом на 11 березня
Фото: Інформаційно-аналітичний центр Ради національної безпеки і оборони України

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив також у четвер, що одразу в декількох районах Донецька помітно приховане перекидання артилерійських систем ближче до переднього краю.

Народний депутат і координатор групи «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив сьогодні, 12 березня, на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook», що одразу в декількох районах Донецька помітно приховане перекидання артилерійських систем ближче до переднього краю методом «перекочування» (невеликими партіями або окремими одиницями). «Артилерія і міномети при цьому ретельно маскуються на позиціях, допуск до районів позицій для місцевого населення заборонено», – пише Тимчук.

За даними групи «ІС», фіксується посилена бойова підготовка частин і підрозділів російсько-терористичних військ, що проводиться в основному на чотирьох обладнаних «навчальних центрах» на території Донецької та Луганської областей, контрольованій терористами. Команди інструкторів укомплектовані переважно російськими громадянами, як кадровими офіцерами, так і найманцями, що мають значний досвід служби у ЗС РФ та участі в бойових діях. 

«На сьогодні  під єдиним централізованим командуванням у складі «ДНР» і «ЛНР» фактично розгорнуто 2 армійських корпуси російсько-терористичних військ (близько 30-33 тисяч осіб). З них лише 15-20% мають українське громадянство, інші - російські найманці», – повідомляє Тимчук.

dailylviv.com

До теми

14:21 27 травня 2022 р.

рф пустила в хід найважчу неядерну зброю – Подоляк

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що Росія застосовує найважчу неядерну зброю проти України і закликав країни-партнери передати Україні РСЗВ.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу