На Донбасі – до 10 тисяч терористів, їм симпатизують стільки ж відсотків населення, – експерт (відео)

14:13 5 червня 2014 р.


Фото: AP

Таку оцінку українських спецслужб оприлюднив у четвер керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук.

Як передає сьогодні, 5 червня, кореспондент агенції УНІАН, керівник Центру військово-політичних досліджень і координатор спільноти «Інформаційний Спротив» Дмитро Тимчук повідомив у четвер на брифінгу в Києві, що на Донбасі, за оцінками українських спецслужб, діють близько 10 тисяти терористів, а симпатизує їм не більше 10% населення цього регіону. Він також зазначив, що впродовж кількох останніх діб спостерігаються досить успішні дії АТО. 

Військовий експерт вважає, що сьогодні робляться правильні кроки для врегулювання ситуації, але вони робляться з великим запізненням, відтак додав: «Я впевнений, що якби багато з цих рішень, які приймаються зараз, були б прийняті наприкінці березня або на початку квітня, ми б набагато меншою кров'ю змогли вирішити ті проблеми, які бачимо на сході України». 

Причому, за словами Тимчука, успіх приносять часто дії окремих структур АТО. Водночас, питання взаємодії між різними силовими структурами залишає питання, й Дмитро Тимчук сподівається, що незабаром буде внесено необхідні корективи. Говорячи про можливість штурму Слов'янська, він зазначив, що якби була можливість безкровного штурму міста, він би вже давно відбувся.

dailylviv.com

До теми

12:23 26 липня 2021 р.

У Львові розкрили неприховану мету всеукраїнського автомотопробігу Шлях незалежних (відео)

Сьогодні учасники цієї акції проводять заходи у Києві, дали концерт під стінами Верховної Ради і обговорять стратегію взаємодії соціальних і реабілітаційних центрів України у Президент-готелі.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу