На виборчій дільниці у Франківському районі вже працює слідча комісія, – Зозуля

18:17 25 жовтня 2015 р.


Фото: Львівський прес-клуб

Сьогодні поліцейських патрульної служби викликали, щоби вони допомогли знайти голову комісії, який зник з мокрою печаткою.

Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив начальник патрульної поліції м.Львова Юрій Зозуля.

- Але він потім сам знайшовся. Також була підозра, що хтось вкидав зайві бюлетені у скриньку. Задача патрульних зараз – охорона місця події, щоби ніхто більше туди нічого не вкинув. Зараз там працює слідча комісія і вони скажуть, чи було це чи ні, - каже він, додавши, що це сталося у Франківському районі.

Щодо найрезонанснішого випадку сьогодні, то це - виклик патрульних до осіб, які, нібито, поводилися дивно, і які виявилися глухонімими.

За його словами, коли виборчі бюлетені привезли до Львова, то саме патрульна поліція супроводжувала їх увесь час і розвозила дільницями. Але вже скриньки з проголосованими бюлетенями буде ексортувати до виборчих комісії міліція.

- Всього у нас на зміну виходить 150 осіб, але сьогодні, на вибори, заступили близько 300, - каже Юрій Зозуля.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

15:32 30 вересня 2020 р.

У Яворівській РДА - новий голова

Сьогодні, 30 вересня, у Яворівській районній державній адміністрації відбулось офіційне представлення нового керівника району. Новим очільником став Юрій Шпак.

Рубрика: Політика

20:53 29 вересня 2020 р.

Порошенко повідомив, що захворів на Covid-19

П'ятий президент України і народний депутат Петро Порошенко захворів коронавірусом. Він отримав позитивний результат тесту на COVID-19.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу