На Давидівську виборчу комісію подали до суду за межі округів

14:07 15 листопада 2016 р.

Учора обласна організація політичної партії «Громадянська позиція» подала позов до Окружного адміністративного суду про визнання неправомірним рішення Давидівської виборчої комісії. "Громадянська позиція» також вимагає скасувати це рішення та визначити нові одномандатні виборчі округи.

Про це сьогодні, 15 листопада, під час прес-конференції на тему: «Представники політичного середовища Львівщини оприлюднять спільну заяву про підтримку об’єднаного кандидата на посаду голови Давидівської об’єднаної територіальної громади та об’єднаних кандидатів в депутати в раду ОТГ. Оприлюднення фактів маніпуляції при розподілі округів на цих виборах», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив експерт з виборчого права, юрист Ярослав Мандрук.

- Дуже дивно визначили межі округів. Це ніби законно. Але виходить, що аби бути обраним депутатом в Давидові, то треба щоби проголосувало 500 осіб, а щоби в Пасіках-Зубрицьких – вистачає голосів 250 осіб. Тому ми подаємо до суду щодо скасування рішення виборчої комісії щодо встановлення меж цих округів, - каже він.

Також юристи зауважили порушення виборчого законодавства. Зокрема, виборчі округи мали були сформованими до 9 листопада. А ще вчора знову змінювали їхні межі, хоча сьогодні вже розпочався процес висунення кандидатів. 

Довідка
До  новоствореної Давидівської об’єднаної територіальної громади ввійшли села Пасіки-Зубрицькі, Горішній, Кротошин, Чишки, Бережани, Соснівка, Волиця, Виннички, Гончари, Дмитровичі, Давидів та Черепин.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

13:16 31 липня 2021 р.

Колишня львів'янка стала першою жінкою-командувачкою у Збройних Силах України на генеральській посаді

Міністр оборони України Андрій Таран підписав наказ про призначення полковника медичної служби, головного інспектора Головної інспекції Міністерства оборони Тетяни Остащенко на посаду Командувача Медичних сил Збройних Сил України.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу