На Давидівську виборчу комісію подали до суду за межі округів

14:07 15 листопада 2016 р.

Фото до новини

Учора обласна організація політичної партії «Громадянська позиція» подала позов до Окружного адміністративного суду про визнання неправомірним рішення Давидівської виборчої комісії. "Громадянська позиція» також вимагає скасувати це рішення та визначити нові одномандатні виборчі округи.


Відео: Львівський прес-клуб

Про це сьогодні, 15 листопада, під час прес-конференції на тему: «Представники політичного середовища Львівщини оприлюднять спільну заяву про підтримку об’єднаного кандидата на посаду голови Давидівської об’єднаної територіальної громади та об’єднаних кандидатів в депутати в раду ОТГ. Оприлюднення фактів маніпуляції при розподілі округів на цих виборах», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив експерт з виборчого права, юрист Ярослав Мандрук.

- Дуже дивно визначили межі округів. Це ніби законно. Але виходить, що аби бути обраним депутатом в Давидові, то треба щоби проголосувало 500 осіб, а щоби в Пасіках-Зубрицьких – вистачає голосів 250 осіб. Тому ми подаємо до суду щодо скасування рішення виборчої комісії щодо встановлення меж цих округів, - каже він.

Також юристи зауважили порушення виборчого законодавства. Зокрема, виборчі округи мали були сформованими до 9 листопада. А ще вчора знову змінювали їхні межі, хоча сьогодні вже розпочався процес висунення кандидатів. 

Довідка
До  новоствореної Давидівської об’єднаної територіальної громади ввійшли села Пасіки-Зубрицькі, Горішній, Кротошин, Чишки, Бережани, Соснівка, Волиця, Виннички, Гончари, Дмитровичі, Давидів та Черепин.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини