У Львові школярі й актори зібрали на аукціоні-ярмарку 8 тисяч грн для поранених воїнів (відео, оновлено)

22:30 17 жовтня 2014 р.

Фото до новини


Фото: Юлій Сіваков / Вголос

Як повідомила в п’ятницю в.о. директора Навчально-методичного центру освіти Тетяна Ольшанецька, діти також відвезли бійцям два величезних торти й солодощі, які спекли разом з дорослими.


Відео: Zaxid.Net TV

Благодійний аукціон-ярмарок впродовж дня, 17 жовтня, відбувався у подвір'ї Першого українського театру для дітей та юнацтва у Львові. Зібрані кошти передадуть на лікування вояків, які нині перебувають у Львівському військовому госпіталі.

Ярмарок-аукціон влаштували в межах проекту «Шкільна педагогіка», який спільно реалізовують львівський театр для дітей та юнацтва і освітяни. До акції долучилися понад 30 шкіл Львова, а також Центри дитячої творчості.

«Це один з наших спільних проектів з освітянами. Я колись казав, що суть цього проекту – у відновленні шкільних театрів, у залученні школярів до театрального волонтерства, а тепер бачу, що це ще й благодійність. Сподіваюся, що нинішня акція допоможе чиємусь батькові, чоловікові чи синові повернутися додому здоровішим», – розповів художній керівник Першого українського театру для дітей та юнацтва Юрій Мисак.

Театрали віддали на ярмарок свої твори: картини, гачковані речі, медалі. А школярі принесли власний hand-made.

«Зараз така ситуація, що осторонь не може залишатися ніхто, навіть ми, школярі. А чим ми можемо помогти? Особливо нічим, то, принаймні, долучимося хоча б своїми творами ручної роботи», – зазначила учениця СШ №43Софія. Кожна школа до суботи підрахує гроші, які зібрали на ярмарку-аукціоні, і передадуть їх на лікування поранених українських вояків.

Про це повідомляється в п’ятницю на сайті  інтернет-видання «Zaxid.net». Натомість інформаційна агенція «Вголос» повідомила сьогодні, 17 жовтня:

«Колектив Першого театру для дітей та юнацтва разом зі школярами міста організували благочинний аукціон-ярмарок виробів, які вони виготовили власноруч.

Львів'янин Михайло Васюта прийшов на ярмарок спеціально. Нещодавно він повернувся з Луганщини, де півтора місяці захищав рідну землю. Разом з товаришами тримав оборону близько Амвросіівки, Зеленопілля та Д'яково

«Коли виходили з «ізваринського котла», багато друзів загинуло. По дорозі натрапили на засідку... І все-таки вижили, і повернулися додому. Сьогодні я прийшов сюди, бо хочу подякувати дітям за підтримку. Повірте, ми відчуваємо їхнє щире прагнення допомогти і розуміємо задля кого воюємо», – сказав військовий.

Військовий розповів, що замок лицарів, який купив на аукціоні, Михайло подарує синові, який ще не знає, що таке війна.

Загалом, у благочинному ярмарку взяли участь понад 30 шкіл Львова. В такий спосіб діти продемонстрували власну небайдужість до подій в Україні.

Як розповіла у коментарі «Вголосу» в.о. директора Навчально-методичного центру освіти Львова Тетяна Ольшанецька, всього на ярмарку вдалось заробити 8 тис. грн.

«Гроші, які заробили наші діти під час ярмарку, будуть використані для лікування і реабілітації тих поранених військових, яким допомога потрібна вже сьогодні», – підкреслила вона.

Тетяна Ольшанецька також зазначила, що ввечері надійшла інформація про те, що в обласній психіатричній лікарні проходять реабілітацію військові, які нещодавно повернулися із зони АТО.

«Коли діти дізналися про це, вирішили відвезти бійцям два величезних торти й солодощі, які спекли разом з дорослими. Для військових це стало несподіваним подарунком», – сказала Тетяна Ольшанецька.

Говорячи про навчально-виховний вплив заходу, чиновник наголосила на тому, що не дитяча роль виходити з плакатами проти війни на вулиці міста. За її словами, це мають робити дорослі, а діти можуть надавати лише ту допомогу, яка їм під силу. У даному випадку – це творчість. І тут дітям немає рівних.

Виручені на благодійному аукціоні-ярмарку 8 тис. грн вже передали до Львівського військового госпіталю».

Про це повідомляється на сайті інформагенції «Вголос».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів