На 16.00 у Львівській області вже проголосувало майже 42% виборців

17:36 25 жовтня 2015 р.

На 16.00 у Львівській області вже проголосувало майже 42% виборців. Найбільша активність виборців у Перемишлянському та Жовківському районах. Найгірша – у Львові, Бориславі та Дрогобичі.

- Про це сьогодні, 25 жовтня, під час відеомарафону «Вибори 2015: як Львівщина обирає нову місцеву владу», який відбувається зараз у Львівському прес-клубі, повідомив голова Львівської обласної виборчої комісії Микола Щур.

- У Львові, якщо брати у відсотковому рівні, то активність гірша, ніж в сільських, - каже він.

Щодо порушень, то, за його словами, відсутні будь-які системні порушення.

 - Зафіксовані локальні порушення агітаційного характеру, десь є реклама на автобусних зупинках, десь не зняли біллборд, - каже Микола Щур.

За словами довготермінового спостерігача за виборами ГМ «ОПОРА» у Львівській області Наталії Радиш, зараз фіксують більш точкові проблеми, які пов’язані з неорганізованістю комісії.

- У Стрию видавали не ті бюлетені щодо кандидатів до міської ради. На одній дільниці голосують за двох різних кандидатів. І сам кандидат помітив, що його немає в бюлетені, - каже вона.

Також у Львові на одній з виборчих дільниць, де має бути не менше шести скриньок, є тільки дві.
На іншій дільниці зафіксували, що в протоколи вже вносять прізвища членів та дані про кандидатів, хоча ці дані мають вноситися після заповнення результатів.

Микола Щур прогнозує, що остаточні результати оприлюднять наприкінці тижня.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:28 1 березня 2021 р.

Професійні стандарти регіональних ЗМІ після локдауну: з яких причин страждає якість журналістики?

Перша – в умовах нестачі фінансування та кадрового голоду, регіональні видання бездумно користуються доступними онлайн джерелами, наповнюючи стрічку новин неякісним контентом у вигляді передруків офіційних повідомлень або постів у соцмережах.

Рубрика: Політика

15:01 1 березня 2021 р.

На Львівщині розпочали планування нової лінійки міжнародних військових навчань «Три мечі-2021»

У Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного представники Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького, командування Десантно-штурмових військ ЗС України та військові інструктори армії США зі складу тренувальної місії JMTG-U приступили до планування багатонаціонального військового навчання THREE SWORDS 2021 («Три мечі — 2021»), яке відбудеться на території України влітку цього року.

Рубрика: Політика

17:45 28 лютого 2021 р.

Американські солдати у Львові вшанували пам’ять українських героїв, які загинули на Донбасі

У Львові на полі почесних поховань №76 Личаківського кладовища відбувся молебень у пам’ять за загиблими героями в російсько-українській війні.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу