МЗС України закликає Росію зупинити божевілля й попереджає про відсіч вторгненню її військ (відео)

13:53 25 квітня 2014 р.


Фото: viysko.com.ua

Заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський запевнив у п’ятницю Москву: «Ми не хочемо жертв, але не відступимося».

Зупинити божевілля, яке може призвести до непередбачуваних наслідків, закликав сьогодні, 25 квітня, Росію заступник міністра закордонних справ України Данило Лубківський. Він також подякував держсекретарю США Джону Керрі за підтримку українського уряду й висловив сподівання, що Росія усвідомлює можливі наслідки своєї політики, яка руйнує відносини між двома народами.

Данило Лубківський запевнив у п’ятницю Москву: «Українці ніколи не дозволять так до себе ставитися та боронитимуть свою країну, бо якщо буде вторгнення – буде й військова відповідь, хоч Україна і хотіла б уникнути кровопролиття. Ми не хочемо жертв, але не відступимося. Ми прагнемо миру і спокою, хочемо створити нормальну державу, з європейськими стандартами, повагою до прав людини та базових людських цінностей. Воювати проти цього – означає воювати проти цивілізації. Ми докладаємо всіх зусиль, щоби цього не сталося».

Відтак заступник міністра закордонних справ України вкотре закликав Росію дотримуватися Женевських угод – відкликати своїх бойовиків та відвести війська від кордону. Про це інформує в п’ятницю «5 канал».


Відео: 5 канал

dailylviv.com

До теми

22:34 26 листопада 2021 р.

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії

У Львові відкрили дипломатичне представництво Вірменії. Дипломатичний офіс запрацював за рахунок розширення меж Почесного консульства Республіки Вірменія, яке розташоване в Києві.

Рубрика: Політика

21:08 25 листопада 2021 р.

Вагнергейт і кріт у Києві: погляд з Польщі

Українські спецслужби планували затримання найманців приватної військової компанії «Вагнера», але в останній момент відбувся провал цієї операції.

Рубрика: Політика

21:13 21 листопада 2021 р.

Австрія закрила країну для іноземних туристів: поважні причини як винятки

Особи, які прямують до Австрії з поважних причин, повинні мати сертифікати, оформлені на англійській або німецькій мові зі зазначенням кількості зроблених доз і типу вакцини.

Рубрика: Політика

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу